MalamutasŠiuo metu SOS grupė nedirba. Elgsenos korekciją atliekame tik INDIVIDUALIŲ UŽSIĖMIMŲ METU !

Šunų dresūros mokykla “Reksas” renka naują grupę – SOS Grupę – sunkiai kontroliuojamiems šunims. Atsižvelgdami į vis dažnėjančius susirūpinusių šeimininkų  skambučius, Kaune pradedame rengti užsiemimus šunims su įvairiomis psichologinėmis problemomis: baime, agresija kitiems gyvūnams, žmonėms ir pan.

Kadangi probleminiam šuneliui reikia išskirtinio dėmesio, grupėje dalyvaus daugiausiai 5 gyvūnai su šeimininkais. Užsiėmimų metu sukursime ir vykdysime individualią elgsenos korekcijos programą kiekvienam šuniui.

Daugiau informacijos telefonu 868792207.

Pagrindinės priėmimo į “SOS” grupę taisyklės:

BertaĮ “SOS” grupę priimame šunis, kuriuos šeimininkai nori išmokti valdyti. Jei šeimininkas nevaldo šuns, suteikiame asmeninę konsultaciją, kaip pasiekti kontrolę ir skiriame individualų reabilitacijos laikotarpį (pradžioje individualias treniruotes, priežiūrą, konsultacijas), po kurio šuo prijungiamas prie grupės.  Šios grupės pagrindinis tikslas – išmokyti šunis elgtis socialiai, ką gaujoje ir su specialisto pagalba jie daro greičiau nei namuose vieni.

Tačiau, jei po reabilitacijos laikotarpio paaiškėja, jog šeimininkas vis vien nevaldo šuns ir šuo kelia pavojų aplinkiniams, tokie šunys į grupę nepriimami. Dažnai taip nutinka dėl kelių priežasčių:
a) šuo fiziškai stipresnis už šeimininką. Jaunam šuniui nekoreguojant ydingo elgesio jis turi polinkį tik stiprėti. O užaugus šeimininkas nebeįveikia fiziškai pranašesnio šuns.
b) šeimininkas nevykdo specialistų nurodymų. Pvz., neturi laiko kasdieniam pasivaikščiojimui arba geriau už specialistą “žino”, kas yra jo šuniui ir tiki savo sukurta istorija apie šuns pomėgius, norus ar net hobi!

Pasekmė – nekontroliuojamas ir keliantis grėsmę aplinkiniams šuo. Mes nerizikuojame savo ir kitų SOS grupės dalyvių sveikata. Esant rimtoms problemoms galime dirbti individualiai namie ar viešose erdvėse.

Keletas straipsnių problematiškų šuniukų šeimininkams:
1. https://www.reksas.lt/ar-jusu-suo-jums-kanda/
2. https://www.reksas.lt/kaip-elgtis-suni-paemus-is-prieglaudos/
3. https://www.reksas.lt/jeigu-suo-seimininka-vedzioja-pasivaikscioti/
4. https://www.reksas.lt/agresyvaus-suniuko-auklejimas/
5. https://www.reksas.lt/kaip-atpratinti-suni-nuo-nepageidaujamo-lojimo/
6. https://www.reksas.lt/kaip-issirinkti-ir-auginti-suni/
7. https://www.reksas.lt/ar-suo-jusu-namu-lyderis/
8. https://www.reksas.lt/kaip-isvengti-ir-panaikinti-suns-lyderio-statusa/