Mes vadovaujamės esminiu principu – su profesionalia pagalba kiekvienas šeimininkas gali išugdyti pavyzdingo elgesio šunį. Jau daugiau nei 13 metų taikydami efektyvią ir šiuolaikišką šunų treniravimo metodiką, sėkmingai įgyvendiname užsibrėžtus savo ir klientų tikslus.

„Rekso“ mokykla suburia šunų mylėtojus ir dresūros entuziastus. Pasitelkdami tik pozityvų mokymą, motyvuojame šunų augintojus gilintis į kinologijos subtilybes bei pažinti jos praktinę naudą. Mes ypač rūpinamės šuns psichologinės būklės ir fizinės sveikatos gerinimu, jo ir šeimininko tarpusavio ryšio stiprinimu. Šunys – maži ar dideli, veisliniai ar mišrūnai, skirtingo amžiaus ar gebėjimų – „Rekso“ klube išmoksta tinkamo elgesio komandų, turi galimybę specializuotis skirtingose dresūros kryptyse, siekti sportinių aukštumų ar pasirodyti klubo renginiuose.

Jei ieškote, kur produktyviau praleisti laiką su augintiniu, ar norite, kad Jūsų šuo būtų lengviau valdomas, – užsukite su savo geriausiu draugu pas mus! Užtikrindami visapusiškas sąlygas dresūros įgūdžių lavinimui, padėsime Jums išauklėti socialų ir paklusnų augintinį.

Prisijungę prie „Rekso“ mokyklos, gatvėmis pasitikinčiai žingsniuoja super-šunys ir jų super-šeimininkai! 

Tikslai ir filosofija

Siekiame išmokyti šeimininkus suprasti savo augintinių elgesį, atpažinti ir pašalinti jų nepaklusnumo ar baimės priežastis, formuoti darnius tarpusavio santykius bei tinkamai dresuoti šunį. Šuo turi išmokti paklusnumo ir įgyti socializacijos įgūdžių.

„Rekso“ veiklos kryptys

  1. Šunų socializavimo ir dresūros užsiėmimai;
  2. Šviečiamojo pobūdžio seminarai ir paskaitos šeimininkams;
  3. Papildomos veiklos su šunimis: žygiai gamtoje, vieši pasirodymai renginiuose ar šventėse, parodos, varžybos, kaniterapija ir kt.

„Rekso“ filosofija

  • Šuo auklėjamas naudojant šiais laikais efektyviausią – teigiamos motyvacijos metodiką. Tačiau, esant konfliktui, šuo gali būti supažindintas ir su neigiama pasekme: tokiu būdu gyvūnas nėra žalojamas, o formuojama pilnavertė jo vertybių skalė.
  • Mokant šunį nenaudojami elektriniai antkakliai ar kitokie elektroniniai šunų dresavimo įrenginiai. Esame prieš bet kokį smurtą.
  • Kiekvieną dieną gilinamės į kinologijos sritį, keliame kvalifikaciją, specializuojamės įvairiose dresūros srityse. Taip užtikriname, jog suteikiame naujausią ir patikimą informaciją.

Apie mokymo programą

Individualizuotas „Rekso“ trenerių dėmesys padeda šeimininkams greičiau įgyti teisingų šuns valdymo įgūdžių ir išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų. Nuo pat pirmos augintinio dienos naujuose namuose, rekomenduojame rinktis asmenines ar grupines treniruotes – patalpose, aikštelėje ar kliento namuose.

Socializavimo ir paklusnumo programa taikoma bet kokio temperamento šuniui. Mokantis pagal šią programą, augintiniai išmoksta elgtis ramiai ir pasitikėti savimi. Rekomenduojame vesti šunis nuo 3 mėnesių amžiaus ar vyresnius.

Asmeninės elgesio korekcijos treniruotės skirtos spręsti įvairias šunų elgesio problemas, kaip lojimas, kandžiojimas, pavadžio tempimas, silpnas ryšys su šeimininku ir kt. Kiekvienam šuniui yra sukuriama specifinė elgesio keitimo programa.

Veikla organizacijose

„Reksas“ glaudžiai bendradarbiauja su užsienio kinologijos organizacijomis (APDT, PPG) ir jų treneriais (pvz., Grisha Stewart). Lietuvoje draugauja su Kauno M.K.Čiurlionio Lions klubu, Pifo gyvūnų gerovės organizacija, Kauno veterinarijos klinikomis ir kitomis organizacijomis.

„Rekso“ instruktoriai dalyvauja įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir užsienyje, organizuoja seminarus ir paskaitas Lietuvoje, apmoko dresūros asistentus ir padeda įgyti trenerio kvalifikaciją LKD šunų elgsenos specialistų – trenerių sąjungoje.