KAUNAS

EGIDIJUS BRAZYS
Vyr. treneris

Egidijus Brazys kinologijos srityje dirba daugiau nei 15 metų.Yra LKD šunų elgsenos trenerių – specialistų sąjungos narys. Dalyvaudamas kvalifikacijos kėlimo kursuose Lietuvoje ir užsienyje yra sukaupęs didelę patirtį šunų psichologijos ir dresavimo srityje. Yra paruošęs ne vieną šunų parodų nugalėtoją. E. Brazys yra baigęs LKKA, turi pedagoginį išsilavinimą.

Veda bendros dresūros grupės užsiėmimus ir kinologijos seminarus Lietuvoje

Viktorija KuznecovaitėVIKTORIJA ČERNOVA
Trenerė

Mokyklos instruktorė Viktorija specializuojasi mažo ūgio veislių šunų dresūroje ir jų ruošime parodoms.Yra LKD šunų elgsenos trenerių – specialistų sąjungos narė. Ringui paruošė nemažai šunų parodų nugalėtojų, Šetlando aviganių veislyno “Sielos draugas” savininkė.

Veda mažų veislių, jaunų šuniukų grupių ir ringinės dresūros užsiėmimus.

VILNIUS

Jonas Valančius

JONAS VALANČIUS
Vyr. treneris

Šunų elgesio sutrikimų srityje besispecializuojantis Jonas Valančius naudoja naujausią JAV šunų elgesio psichologų metodiką padėdamas išspręsti šunų keliamas problemas šeimininkams. Reguliariai veda šunų dresūros užsiėmimus, konsultacijas ir elgsenos korekcijos užsiėmimus Vilniuje. O taip pat – kinologijos seminarus ir paskaitas įvairiuose miestuose. Yra LKD šunų elgsenos trenerių – specialistų sąjungos Tarybos narys – pirmininkas, APDT, IAABC tarptautinių kinologų organizacijų narys.

marina-vetrenkoMARINA VETRENKO
Trenerė

Specializuojasi bendro paklusnumo ir ringo dresūros mokyme, konsultuoja jaunų šuniukų socializavimo klausimais. Yra LKD šunų elgsenos trenerių – specialistų sąjungos narė.

Užsiėmimuose Kaune ir Vilniuje įprastai asistuoja trenerių asistentai ir jaunesnieji treneriai.