ATSILIEPIMAI

ĮVERTINKITE MUS

Atsiliepimų formoje
Facebook review: Kaunas, Vilnius
Google review: KaunasVilnius

ARCHYVAS

Dėkoju šiai dresūros mokyklai už šios patarimus dresuojant šunį, jie tikrai labai padėjo :) Visiems tikrai rekomenduoju :)

Aistė


Sveiki, mielieji. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę su savo augintine Zara lankyti Jūsų mokyklą. Tas laikotarpis labai daug davė ir man, ir mano šuniui. Ačiū, kad tokie esate.

Zara ir Silvija


Sveiki. Noriu padėkoti šios svetainės kūrėjams, nes instruktorių dar nei vieno nepažįstu.

Niekada anksčiau neturėjau (neauginau) šuns, ir todėl jau po savaitės kilo namuose problemos. Pvz.: kandžiojimasis. Bet dėka šios svetainės, pavyko su tuo susitvarkyti.
Ačiu Jums visiems, kad yra kur pasimokyti bendrauti, auklėti ir auginti šunėlį.

Simpatija ir jos šeimininkė


Norėtume ir mes padėkoti šiai puikiai Rekso mokyklai ir jos instruktoriams. Už jų puikų darbą, gerą nuotaiką pamokų metu, kantrybę, atsidavimą savo darbui, už neįkainuojamus patarimus, pagalbą iškilus problemoms… Galima būtu dar vardinti daug už ką esame dėkingi. Augindami šunį su elgesio sutrikimais, realią ir veiksmingą pagalbą gavom būtent šitoje mokykloje. Atėjus į mokyklą galvojome, kad pagrindinis darbas laukia šuns… Oi kaip mes klydome, pagrindinis darbas laukė šeimininkų. Tas ir padėjo suprasti, kad kantrybės, įdėto darbo dėka gali būti laimingas šuo ir jo šeimininkas. Dar kartą didelis Dėkui Jums !

Gita ir Forsas


Noriu padėkoti Rekso kolektyvui už puikiai praleistą laiką pamokų metu. Puikūs patarimai, gera nuotaika, pagalba keblesnėse situacijose ir greitas reagavimas į klientų pageidavimus bei praktiniai atsakymai į iškilusius klausimus palieka labai gerą įspūdį. O ir laiko atsiranda šeimininkės dienotvarkėje, nes pamokėlės kiekvieną kartą vis įdomesnės ir naudingesnės, tad net minties apie jų praleidimą nekyla. Sėkmės Jums visiems mokant šeimininkus, o šeimininkams kantrybės mokantis

Justina ir Nilius


Kol nepamačiau šios mokyklos dresūros metodų maniau, kad pagrindinis būdas šunį priversti paklusti yra griežtumas. Mat, taip teko mokyti kitą šunį ir kitoje mokykloje. Galbūt kai kurioms veislėms tai efektyvu ir yra pagrindinis dresūros metodas, tačiau mano atveju, kai šuo yra savo vidumi laisvas (mano manymu, samojedai yra iš prigimties laisvi ir nepriklausomi) griežtumas negali būti pagrindine ir vienintele priemone jį auklėjant. Sėkmes Jums auklėjant šeimininkus – mums dažnai reikia daugiau “dresūros” nei mūsų augintiniams.

Laima


Aš – Rūta (pagalbinė Akelos auklėtoja, kuomet vyras buna išvykęs), vyras – Marius (pagrindinis auklėtojas). Įsigiję Akela galvojome, kad patys ja išauklėsime, tačiau, nežinodami šunų psichologijos, pridarėme daug klaidų, pernelyg ją “sužmoginome”… Pasekmės tokios, kad dabar Akela mūsų šeimoje jaučiasi lydere. Taigi, nusprendėme ieškoti Akelai mokyklos. Nors šalia namų vyksta šunų dresūros pamokėles, pasirinkome “Rekso” kolektyvą, kadangi girdėjome gerų atsiliepimų :) Iš tiesų, pirmą kartą veždama Akela į dresūrą bijojau, kad sunkiai seksis ją suvaldyti, kad ji per didelė ir pan… Tačiau atvykusi pajutau labai gerą atmosferą, nes visi cia susirinkę iš didelės meilės savo augintiniui – tikram draugui :) Mūsų atveju bus ką veikti, kadangi Akela jau nebe mažas šuniukas, o savo “nuomonę” apie drausmę turinti paaugliukė :) Tikiu, kad didelio noro ir darbo dėka mums pavyks “susišnekėti” su Akela :) Ačiū kolektyvui bei treneriams uz priėmimą, pamokymus bei palaikymą! Čia jaučiamas profesionalumas :)

Rūta


Šaunus Rekso kolektyvas. Fantaštiski treneriai ir šiaip viskas super! Tos trys valandos per savaitę būna pačios geriausios savaitėje, tiek man tiek ir Almakui. Didelis AČIŪ treneriui. Taip ir toliau.

Laura