“Draugiškų šunų” rubrika – rubrika, kurioje susipažinsite su “agresyviais” ir “pavojingais” vadinamais, tačiau realiame gyvenime draugiškai žmonių ir kitų šunų atžvilgiu besielgiančiais šunimis. Čia rasite fotografijų, filmų ir kitokios įvairiausios medžiagos, kuri padės iš arčiau pažinti “pavojingai” atrodančių šunų gyvenimu ir kasdienybe.

Stafordšyro bulterjeras – dar viena šunų veislė, dėl savo energingo elgesio skirtingose pasaulio šalyse vertinama kaip “pavojinga” arba “agresyvi”. Tačiau, kad ir kaip bevertintų žmonės, šios veislės šunys yra pagarsėję kaip puikiai sutariantys su vaikais. Tai sportiški šunys, kurie, kaip ir bet kurie kiti sportui skirti šunys, reikalauja daug dėmesio ir energijos išeikvojimo. Vaizdo klipe pristatomas vaiko geriausias draugas – Stafordšyro bulterjeras, priglaustas iš šunų prieglaudos.

PRISIDĖK IR TU PRIE ŠIOS RUBRIKOS KŪRIMO !
rubrika_kuria

Komentarai

Jonas Valančius - "Rekso" treneris, šunų elgesio specialistas, vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjęs taikyti pozityvias elgesio keitimo technikas šunų problemoms spręsti. Priklauso APDT, PPG tarptautinėms kinologų organizacijos, Lietuvos kinologų draugijos šunų elgesio specialistų Sąjungos Tarybos narys. Veda treniruotes Vilniuje, seminarus visoje Lietuvoje.