Matydami neseniai suaktyvėjusiais ir besitęsiančias diskusijas apie “agresyvių veislių”, “pavojingų veislių” sąrašo panaikinimą ir apie tų šunų “įgimtą keliamą pavojų” kviečiame prisijungti prie ilgalaikės akcijos, kurios tikslas – skleisti teigiamą informaciją apie “agresyvias veisles” – apie pavadinimą, kurį joms priklausantys šunys nepelnytai gavo ir tapti geros informacijos apie šias veisles šaltiniu.

Visus norinčius prisidėti skleidžiant gerą žodį apie “agresyvių veislių” draugiškus šunis “Rekso” mokykla kviečia veikti: 

1. ieškoti youtube, vimeo sistemose, filmuoti, kurti vaizdo klipus, straipsnius, fotoreportažus ir kitokią media,  parodančią draugišką “agresyvių veislių” šunų elgesį. Tai gali būti kiek įmanoma profesionalesni, kuo trumpesni, kuo konkretesni ir šiaip gerą skonį turintys klipai, kuriuose matytume vadinamų “agresyvių veislių” šunis, draugiškai besielgiančius su kitais šunimis, vaikais, žmonėmis ar kitais gyvūnais.

2. Kai surinksite bent 5 – 10 bet kokios iš minėtos media pranešimų, atsiųskite adresu jonas@reksas.lt .
Nuotraukų, vaizdo klipų prašytume tiesiogiai nesiųsti, o persiųsti per talpinimo sistemą pvz., www.wetransfer.com .

3. Kiekvieną savaitės antradienį talpinsime po vieną iš Jūsų surinktų siuntinukų į svetainių www.reksas.lt ir www.keturkojis.com rubriką, skirtą pristatyti draugiškiems “agresyviais” vadinamais šunims.

Pagarbiai,
Jūsų “Reksas”