Dresūros mokykla “Reksas” tęsia teorinių/praktinių seminarų organizavimo veiklą. Mes kviečiame visus šunų šeimininkus, besidominčius klausimu “kaip išmokyti šunį bendrauti su manimi”, į seminarą tema “Klikeris ir dėmesingumo skatinimas“. Seminaras pagrįstas vien pozityvinės motyvacijos teorija ir praktika. Tai reiškia, jog mokysite šunį pamėgti stebėti Jus – savo šeimininkus.

Seminaro teorinės dalies temos:
– Klikerio dresūros metodika: pakrovimas, darbo eiga, pagrindinės iškylančios problemos.
– Elgsenos fiksavimo ir targetingo technika.

Seminaro praktinės dalies sudėtis:
– Klikerio pratimai šuns dėmesingumui ir dėmesio išlaikymui skatinti.

Data: 2010.09.11
Laikas: 11h
Vieta: Technikos g. 9, Kaunas (“Rekso” dresūros aikštelė)
Trukmė: apie 3 h
Kaina: dalyviams su šunimi – 50 Lt, klausytojams – 30 Lt.
Seminarą veda: “Rekso” treneriai

Seminare galėsite dalyvauti kaip dalyviai (su šunimi) ir kaip klausytojai/stebėtojai. Būtina, jog visi – ir dalyviai, ir klausytojai – iš anksto užsiregistruotų elektroniniu paštu jonas@reksas.lt .
Registracija – iki rugsėjo 9 d.
Būtina atsinešti: klikerį, antkaklį (paprastą, ne spygliuotą ar smaugiantį), pavadį, vertingo maisto, vandens ir dubenį vandeniui.

Pageidautina, jog dalyviai būtų namie ir lauke “pakrovę” klikerį – kad šuo būtų supažinintas su klikerio garso prasme. Kuo daugiau Jūsų šuo bus susipažinęs su klikeriu, tuo mažiau jis reaguos į aplink atsiradusius naujus trukdžius. Tik tokiu atveju seminaras bus vertingiausias. “Nepakrovusiems” klikerio bus duodamos paprastesnės užduotys.

Dalyvauti seminare leidžiama tik su paskiepytais ir neagresyviais šunimis.