Dresūros mokykla “Reksas” tęsia teorinių/praktinių seminarų organizavimo veiklą. Mes kviečiame visus šunų šeimininkus, besidominčius klausimu “kaip išmokyti šunį bendrauti su manimi”, į seminarą tema “Klikeris ir dėmesingumo skatinimas“. Seminaras pagrįstas vien pozityvinės motyvacijos teorija ir praktika. Tai reiškia, jog mokysite šunį pamėgti stebėti Jus – savo šeimininkus.

Seminaro teorinės dalies temos:
– Klikerio dresūros metodika: pakrovimas, darbo eiga, pagrindinės iškylančios problemos.
– Elgsenos fiksavimo ir targetingo technika.

Seminaro praktinės dalies sudėtis:
– Klikerio pratimai šuns dėmesingumui ir dėmesio išlaikymui skatinti.

Data: 2010.09.11
Laikas: 11h
Vieta: Technikos g. 9, Kaunas (“Rekso” dresūros aikštelė)
Trukmė: apie 3 h
Kaina: dalyviams su šunimi – 50 Lt, klausytojams – 30 Lt.
Seminarą veda: “Rekso” treneriai

Seminare galėsite dalyvauti kaip dalyviai (su šunimi) ir kaip klausytojai/stebėtojai. Būtina, jog visi – ir dalyviai, ir klausytojai – iš anksto užsiregistruotų elektroniniu paštu jonas@reksas.lt .
Registracija – iki rugsėjo 9 d.
Būtina atsinešti: klikerį, antkaklį (paprastą, ne spygliuotą ar smaugiantį), pavadį, vertingo maisto, vandens ir dubenį vandeniui.

Pageidautina, jog dalyviai būtų namie ir lauke “pakrovę” klikerį – kad šuo būtų supažinintas su klikerio garso prasme. Kuo daugiau Jūsų šuo bus susipažinęs su klikeriu, tuo mažiau jis reaguos į aplink atsiradusius naujus trukdžius. Tik tokiu atveju seminaras bus vertingiausias. “Nepakrovusiems” klikerio bus duodamos paprastesnės užduotys.

Dalyvauti seminare leidžiama tik su paskiepytais ir neagresyviais šunimis.

Komentarai

Jonas Valančius - "Rekso" treneris, šunų elgesio specialistas, vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjęs taikyti pozityvias elgesio keitimo technikas šunų problemoms spręsti. Priklauso APDT, PPG tarptautinėms kinologų organizacijos, Lietuvos kinologų draugijos šunų elgesio specialistų Sąjungos Tarybos narys. Veda treniruotes Vilniuje, seminarus visoje Lietuvoje.