Sunu dresura GiraitejeŠuns dresūra užsiiminėti atokesniame nuo žmonių rajone, nesvarbu ar  Kaune, Vilniuje ar Klaipėdoje, nėra taip paprasta. Pirmiausia, reikia surasti ir tinkamai parinkti treniruočių vietą:  joje neturėtų būti pavojingų daiktų, o šuo turėtų nekliudyti pašaliniams, kad treniruotė nepavirstų nesibaigiančiais pasiaiškinimais ir atsiprašinėjimais. Paprastai tokia vieta yra namų kiemas, tačiau ten šuo greitai išmoksta paklusnumo pagrindinių komandų. Deja, šuo, dresuotas tik kieme, tikrai nebus paklusnus. Jis mokės elgtis tame kieme, tačiau išėjęs iš jo, gali būti bailus, gali neklausyti dėl per silpno fizinio krūvio arba dėl to, jog dar yra per jaunas paklusti. Todėl dažnam augintinio šeimininkui kyla klausimas, ką elgtis šioje situacijoje, kaip dresuoti šunį, kur ir ko jį mokyti ?

Jei gyvenate Kauno rajone (Šilainiuose, Giraitėje, Užliedžiuose, Sargėnuose, Romainiuose, Ringauduose ir t.t.), ar Vilniaus rajone, šunų dresūros mokykla “Reksas” siūlo atvykti į Jūsų gyvenamą vietą ir  parengti Jūsų šuns ugdymo, socializavimo ir auklėjimo programą. Tokia specializuota programa – tai 2 – 3 savaičių Jūsų ir  šuns užsiėmimų, bendravimo planas. Šeimininkams, norintiems ilgalaikio plano, galime pasiūlyti arba intensyvias treniruotes, arba bendresnį užimtumo su šunimi planą.

Šuniuko mokymo programa turės aiškų tikslą, kurį nustatysime pagal šuniuko poreikius ir pritaikysime pagal Jūsų galimybes. Yra kelios programų galimybės, priklausančios nuo plano tikslo ir šuns elgesio bei amžiaus.

MOKYMO PROGRAMA JUDRIAM SUAUGUSIAM ŠUNIUI

Turite suaugusį šunį, kurio nežinote, kaip iškrauti ir išmokyti paklusnumo ? Atsakymas paprastas – paklusnumas ateina tik tada, kai su šunimi užsiiminėjama.

Užsiėmime sudarysime sportinio krūvio programą 2 savaitėms. Programoje: pratimai, jų trukmės. Užsiėmimo metu pakonsultuosime, kaip galite dar stipriau iškrauti savo šunį net neišeidami iš kiemo ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. Praktiškai parodysime visus pratimus.

MOKYMO PROGRAMA JAUNAM ŠUNIUI

Pirmieji 5 šuns gyvenimo mėnesiai – pagrindinis laikotarpis, kuomet  būtina formuoti šuns teigiamą požiūrį į kitus šunis, gyvūnus ir žmones. Šiuo metu svarbu, jog šuns išgyvenimai būtų tik TEIGIAMI. Mes padėsime Jums išmokti, kaip teisingai socializuoti, auklėti ir dresuoti jauną šuniuką.

Jaunų šunų šeimininkams sudarome jauno šuns socializavimo ir auklėjimo programą 2 savaitėms. Programoje: pratimai, kelionės į viešumą, viešų vietų sąrašas, kartojimų skaičius, užsiėmimų trukmės. Treniruotėje praktiškai parodysime visus pratimus.

MOKYMO PROGRAMA AGRESYVIAM IR JAUTRIAM ŠUNIUI

Jei šuo agresyvus žmonėms ar kitiems šunims, jis gali sukelti rimtą pavojų. Vienas aplaidus šeimininko poelgis gali atsiliepti aplinkiniams visą gyvenimą. Žinoma, tokias problemas būtina spręsti pirmosiomis dienomis joms atsiradus, o ne laukiant iki paskutinės dienos.

Sudaroma agresijos ir jautrumo silpninimo programa 2 savaitėms. Atliekama situacijos analizė, apklausiami šeimininkai, o šuniui skiriamas tinkamas elgesio keitimo pratimas. Užsiėmime praktiškai parodome visus pratimus ir instruktuojame, kokiose situacijose juos verta naudoti.

Paslaugų trukmė ir kaina Kauno rajone

1h trukmės treniruotė su mokymo programos sudarymo paslauga kaina – 120 Lt + kuro išlaidos.
1.5 h trukmės treniruotė su mokymo programos sudarymo paslauga kaina – 150 Lt + kuro išlaidos.
2 val. trukmės treniruotė su mokymo programos sudarymo paslauga (vykdomos 2 programos, pvz., jaunam šuniui ir judriam šuniui) – 160 Lt + kuro išlaidos.

Dresūros treniruotės su mokymo programos sudarymu nauda

1. Šuo gauna protinį ir fizinį krūvį.
2. Jūs gaunate šuns ugdymo ir mokymo žinias. Taip, mes nedresuojame šunų, Jūs mokotės juos dresuoti : )
3. Po treniruotės mes Jums atsiunčiame elektroniniu paštu arba įteikiame spausdintą šuns užimtumo planą ateinančioms kelioms savaitėms.
4. Mes rūpinamės Jūsų augintinio ugdymu ir Jūsų rezultatais, todėl po konsultacijos dovanojame nemokamą 1 Skype pokalbį  – konsultaciją (iki 30 min. trukmės), kurios metu galite užduoti aktualius klausimus, konsultuotis dėl įvairių iškilusių situacijų.

Išvados

Ar gyvenate Kauno rajone, ar Vilniaus mieste – šuniui nebūtina skirti viso Jūsų laiko. Labai svarbu šuniui laiką skirti KASDIEN. Laikydamiesi ilgalaikių šuns užimtumo programų Jūs ne tik išmoksite įvairių užsiėmimo su šunimi būdų, bet ir daugiau praleisite laiko su savo šuniuku. Kviečiame pasirinkti treniruotę su mokymo programos sudarymo paslauga ir tobulinti šunų įgūdžius kartu su “Rekso” profesionalais ! Linkime malonių užsiėmimų !