Liepos 5 dieną Vilniuje “Rekso” klientai galėjo išsilaikyti socializacijos ir paklusnumo egzaminą. Egzaminas buvo laikomas dviem lygiais: B ir C. Sunkiausiam – C lygio – egzaminui pasiruošė vienas šuniukas – Jorkšyro terjeras Arčis su šeimininke Diana. Egzaminą jie žinoma puikiai išlaikė ir kartu paneigė mitus apie veislės nepaklusnumą, norą būti rankinukuose ir t.t. Arčis vykdė dresūros komandas viešose vietose, o tarp jų – sėdėjimo ir gulėjimo išlaikymą 30 sekundžių netoli turgaus ant šaligatvio. Toks šeimininko ir šuns ryšys demonstruotinas ir pagirtinas. Tad už puikų darbą Arčis gavo skanėstų ir nusifotografavo fotosesijoje su treneriu Jonu.

Taip pat sveikiname visus egzaminą B lygiu lšaikiusius “Rekso” keturkojus: Juką, Harį, Stelą, Tesidę, Dakotą ir jų šeimininkus. Kaip sekėsi šiems šuniukams – reportažas netrukus.

Jonas Valančius - "Rekso" treneris, šunų elgesio specialistas, vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjęs taikyti pozityvias elgesio keitimo technikas šunų problemoms spręsti. Priklauso APDT, PPG tarptautinėms kinologų organizacijos, Lietuvos kinologų draugijos šunų elgesio specialistų Sąjungos Tarybos narys. Veda treniruotes Vilniuje, seminarus visoje Lietuvoje.