AKTUALŪS PASIKEITIMAI NUO 2021.02.16

 • treniruotės vykdomos asmeniškai pirmenybę teikiant susitikimams lauko erdvėje prie mokyklos salės,
 • treniruotės grupėje vykdomos tik nuotoliniu būdu.

AKTUALŪS PASIKEITIMAI 2020.12.16-2021.01.03

Pagal Vyriausybės nutarimus, susijusius su koronaviruso valdymu, draudžiama teikti paslaugas kontaktuojant su klientu ilgiau nei 15 min. Taip pat vienu metu draudžiama susitikti dviems asmenims iš skirtingų šeimų. Tuo remdamiesi keičiame paslaugų teikimo taisykles.

BENDRI PASIKEITIMAI

 • treniruotės vykdomos tik nuotoliniu būdu,
 • išimtinais atvejais dėl gyvūno ar šeimininko sveikatai, gyvybei kylančios grėsmės gali būti kviečiamas treneris gyvam situacijos įvertinimui, trunkančiam ne ilgiau 15 min.

PASIKEITIMAI VILNIUJE

 • visiems klientams atsiųsime pasiūlymus dėl karantino apribojimų nutrauktų paslaugų,
 • nutrauktas paslaugas siūlome:
  • išklausyti internete grupiniuose arba asmeniniuose mokymuose,
  • išklausyti gyvai pasibaigus mūsų veiklos ribojimams užsiėmimams grupėse,
  • likusią paslaugų sumą panaudoti gyvoms asmeninėms treniruotėms ir jas suteikti pasibaigus mūsų veiklos ribojimams.
 • su kiekvienu klientu ieškosime geriausio kompromiso ir abipusios sprendimo atsižvelgdami į esamą epidemiologinę situaciją.

PASIKEITIMAI 2020.11.17 (nebegaliojantys)

Šunų dresūros veikla vykdoma asmeniškai ir grupėse , laikantis visų karantino higienos normų.

Atsižvelgdama į LR įstatymų pakeitimus karantino metu, “Rekso” šunų mokykla papildo treniruočių tvarką naujomis taisyklėmis.

BENDROS TAISYKLĖS

 • asmenys/asmenų grupės treniruotės metu privalo būti jiems trenerio skirtoje erdvėje ir nuo kitų asmenų laikytis nurodyto saugaus atstumo,
 • asmenys treniruotėse salėje ir lauke privalo dėvėti karantino metu nustatytas apsaugos priemones (kaukę ir/ar pirštines) ir reguliariai dezinfekuotis rankas tam skirtomis priemonėmis,
 • treniruotėse draudžiama dalyvauti sergantiems asmenims,
 • labai prašome supratimo ir užsiėmimus lankyti tik vienam šeimos nariui, nors įstatymai nedraudžia lankytis kelių asmenų grupėmis, pvz., šeimomis.

PASIKEITIMAI VILNIUJE

 • treniruotėse vienu metu gali dalyvauti iki 4 žmonių, neskaičiuojant šeimos narių. Tačiau prašome pagal galimybes treniruotėse dalyvauti vienam šeimos nariui.
 • kursų “Superšeimininkas”, “Miesto etiketas”, “Freestyle” ir “Triukų klasė” dalyviai bus iš naujo sugrupuoti susisiekiant asmeniškai.
 • kurso “Bendras paklusnumas” pasikeitimai:
  1. į kiekvieną “Bendro paklusnumo” treniruotę nuo šiol privaloma išankstinė registracija. Registruokitės el. paštu registracija@reksas.lt nurodydami savo vardą, pavardę, šuns vardą ir pasirinktą treniruotės datą bei laiką. Laisvų vietų sąrašą rasite lentelėje žemiau. Neužsiregistravę asmenys nebus priimami į treniruotę. Registracija vykdoma vėliausiai 1 d. prieš treniruotei įvykstant ir patvirtinta el. paštu. Neradus laisvo treniruotės laiko rekomenduojame registruotis į treniruotę kitą savaitę.
  2. maksimalus dalyvių su šunimis skaičius – 4, neskaičiuojant šeimos narių. Prašome pagal galimybes dalyvauti tik vienam šeimos nariui. Minimalus dalyvių skaičius – 3. Nesusirinkus 3 asmenų grupei registracija atšaukiama ir klientams apie tai pranešama kontaktiniu telefonu.
  3. užsiregistravus ir neatvykus į treniruotę arba apie neatvykimą pranešus treniruotės dieną treniruotė užskaitoma kaip įvykusi.
  4. registracija tvirtinama pirmumo principu, t.y. anksčiausiai užsiregistravę gauna galimybę dalyvauti, neužsiregistravę arba perkopę 4 dalyvių limitą ją praranda arba būna perkelti į kitą grupę. Registracija laikoma baigta, kuomet patvirtinama “Rekso” atstovo.
  5. laikinai sustabdome papildomas naudas – nemokamą “Bendro paklusnumo” kurso lankymą įsigijusiems asmeninių treniruočių paketą. Jas pratęsime pasibaigus karantinui.
  6. norinčius dirbti maksimaliai saugiai kviečiame rinktis individualias treniruotes. Parašykite apie savo pageidavimą el. paštu registracija@reksas.lt – mes pateiksime pasiūlymą, įvertinę jau pasirinktas paslaugas ir išnaudotą kursų kreditą.
  7. norintiems sustabdyti kursų lankymą užtikrinsime galimybę sustabdyti iki karantino pabaigos ir pratęsime jam pasibaigus. Primename, jog pagal kursų taisykles sumokėtas mokestis nėra gražinamas kursui prasidėjus, tačiau už jį galite įsigyti kitų paslaugų.
  8. Primename, jog iki šiol “Bendro paklusnumo” treniruotės vykdavo trečiadieniais 19:00 ir šeštadieniais 10:00. Atkreipiame dėmesį, jog pridėjome dar vieną papildomą grupę šeštadieniais 10:00 bei 11:15 val. ir penktadieniais 18:00 val.
  9. Laisvų vietų skaičių grupėse apskaita: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12daB28cEVvGPJfj-Ed9jGI9TakHRMhBwWmmuRNJZZbk/edit#gid=0 

Būkite sveiki!

Reksas.lt administracija