Leidžiant laiką mieste, šuo gali būti puikiu kompanijonu. Veikla miesto erdvėse naudinga ir šuniui: dinamiška aplinka ne tik efektyviai nuvargina, bet ir itin stiprina jo socialumą. Pažindamas naujas vietas ir objektus, kvapus, garsus, sutiktus praeivius ir kitus gyvūnus, šuo mokosi geriau suprasti jį supantį pasaulį ir komfortabiliai jaustis neįprastose situacijose, prie skirtingų žmonių.

Tačiau kartais spartus miesto judėjimas ir šurmulys sutrikdo šunis, o dėl to pasireiškiantis lojimas, pavadžio tampymas, šokinėjimas ant žmonių ar objektų šeimininkams sukelia daug nepatogumų. Visgi tokiais atvejais, vengti masinio susibūrimo vietų – nebūtinai išeitis.

„Rekso“ mokyklos Vilniuje kursai „Šuo mieste“ gali padėti išmokyti šunelį tinkamai elgtis mieste: per 4 valandines treniruotės šeimininkai ir jų augintiniai įgyvendina pradinio paklusnumo programą miesto sąlygose.

Taigi vietoje įprastinių vakarinių pasivaikščiojimų kartu su augintiniu, siūlome išbandyti kursus „Šuo mieste“, kur:

  • Sustiprinsite šuns komunikacijos ir paklusnumo įgūdžius;
  • Protiškai ir fiziškai iškrausite šunį;
  • Išmoksite geriau valdyti ir tinkamai vesti pavadžiu savo augintinį dirgiklių kupinoje aplinkoje;
  • Sužinosite, kaip užtikrinant aplinkinių saugumą, tikslingai mokyti šunį viešose vietose ir kaip ugdyti šunį kasdienių pasivaikščiojimų metu.

Dar smagiau tai, jog treniruotės kartą per savaitę vyksta skirtingose vietose (pavyzdžiui, miesto centre, Užupio mikrorajone), mokantis prie skirtingų objektų (pvz., parkuose, prekybos centruose), todėl dalyvius kaskart pasitinka nauji iššūkiai ir užduotys.

Be to, treniruotėse dirbama 4 jaunų šunų grupėje – taip užtikrinamas kokybiškas trenerio dėmesys kiekvienam šuniui ir jo šeimininkui.

P.S.

„Šuo mieste“ kursai skirti tik „Rekso“ nariams (praėjusiems bendro paklusnumo programą).

KURSUS VEDA: „Rekso“ trenerė Irma.