Šuo, kuris gyvena su žmonėmis, pastebi ir suvokia daugybę dalykų. Vienas iš jų – humoras. Mokslininkai nustatė, kad gyvūnai, tarp jų ir šunys, supranta, ką žmogui reiškia juokas.

Pagalvokite patys, ar nepasitaiko tokių situacijų, kuomet mokote augintinį naujos komandos, o jis pradeda daryti improvazicijas, ypač tuomet, kai pajaučia, kad jūs šypsotės?
Ar nebūna taip, jog šuo, puikiai žinantis vienokią ar kitokią komandą, nusprendžia „pajuokauti“ ir pavyzdžiui vietoj to, kad atneštų jums daiktą, kurio norite, jis linksmai laksto ratais aplink jus ar užšoka ant lovos ir žaismingai laikydamas daiktą nasruose, vizgena uodegytę ir nejučiomis jus verčia šypsotis?

Šunys labai jaučia šeimininko nuotaiką. Tačiau atminkite, jog tuomet, kai šuo elgiasi netinkamai, o jūs juo džiaugiatės, jūs tik paskatinate šunį kartoti tokią elgseną vis dažniau. Pateikiami video su dviprasmiška situacija. Viena vertus, toks šuniuko elgesys atrodo labai linksmas, tačiau pagalvokite, kas būtų, jei jis taip pradėtų elgtis tuomet, kai jūs vėluojate į darbą, o augintinis net nesiruošia atlikti savo gamtinių reikalų ir nori linksmintis.