KurtsharasJau aptarėme keletą išskirtinių veislių, ši – taipogi ne eilinė. Kurtsharas – tai šuo, skirtas medžioklei, ištikimai draugystei, nenuilstamoms kelionėms kartu, ar net Agility.

 

 

 

Jis – nepaprastas šuo

Kaip ir daugumai šunų, jam reikalingas aktyvus gyvenimas. Jei mėgstate ilgai besitęsiančias keliones drauge, bei pastovų šokinėjimą aplink – šis šuo gali būti Jūsų. Kurtsharas – tai šuo, kuris niekada nepavargsta, visada trykšta išskirtine energija, visą laiką sukasi aplink jus su nepailstančiu varikliuku viduje. Jei mėgstate žaidimus su kamuoliuku – jis taip pat gali būti Jūsų. Šis Vokiečių pointeris be galo prisiriša prie šeimininko, jeigu tik turi galimybę būti drauge – jis ja pasinaudos. Namuose sekios kiekvieną Jūsų žingsnį ir lauks akimirkos, kada išeisite su juo drauge pažaisti.

Jie nuo pat mažų dienų trykšta energija. Reikėtų nepamiršti, kad jos tinkamas neiškovimas skatina užsiimti šeimininkui nepalankia veikla, pvz. griaužimu. Štai filmukas, kaip mažasis Jūsų draugas strikinėja nepailsdamas. Kol žiūrėsite jį, pagalvokite, ar norite tokio strikinėjančio „dramblio“ – užaugusio šuns. Jei ne – vertėtų pagalvoti, ar užteks laiko, jo iškrovai.

Štai koks jis gali būti aktyvus ir ką sugeba.

Be viso to, Kurtsharas – medžioklinis šuo. Jo instinktai atsiskleidžia dar vaikystėje. Mažylis pamatęs ką nors įdomaus, pradeda nutilkinėti – tai pirmasis ženklas, kad dresuoti šuniuką atviroje erdvėje nebus taip paprasta. Vienas teigiamas dalykas – jo prieraišumas, tai gelbsti įvairiose situacijose.

Nežinantiems, ką reiškia „tilktis“, siūlome pasižiūrėti šitą video ir atkreipti dėmesį į šuns sustingimą:

Na o pabaigai, šiek tiek šio mielo šuns nuotraukų:

Parengta pagal: http://www.greatdogsite.com

Nuotrauka iš: www.dailypuppy.com

Komentarai