KURSO "SUPERŠEIMININKO ABC" TAISYKLĖS

BENDROJI DALIS

 1. Sutikimas su sąlygomis.
  Užsiregistravęs į treniruočių kursą el. paštu, telefonu, šioje svetainėje ar kitu būdu klientas sutinka su visomis kurso taisyklėmis ir sąlygomis.
 2. Trukmė.
  Paketo SUPER MAX kurso trukmė – 12 savaičių, SUPER 8 – 8 savaitės.
 3. Struktūra.
  Paketus SUPER MAX ir SUPER 8 sudaro 8 treniruotės salėje adresu Daugėliškio 32A. Paketo SUPERMAX abonementai dar papildomai gauna 4 treniruotes lauke aikštelėje (Lvovo g. 59).
 4. Dalyvių kiekis.
  Abiejų paketų treniruotėse salėje dalyvauja daugiausia 7 klientai arba pagal esamus LR karantino ribojimus. SUPER MAX paketo abonementams treniruotėse lauke vietos neribojamas arba ribojamos pagal esamus LR karantino ribojimus.
 5. Reikalavimai šunų elgsenai ir amžiui.
  Kursuose gali dalyvauti neagresyvūs jauni didelių, vidutinių veislių (iki 6 mėn.) ir bet kokio amžiaus mažų veislių šunys. Agresyviems, baikštiems, lojimu reaguojantiems į žmones ir kitus šunis tinkamos tik asmeninės treniruotės.
 6. Treniruočių laikas.
  Visos paketo SUPER 8 treniruotės visada vyksta vieną kartą savaitėje pasirinktą starto savaitės dieną ir pasirinktu laiku treniruočių salėje. Viena paketo SUPER MAX treniruotė vyksta 1 kartą savaitėje registracijos formoje pasirinktą savaitės dieną ir laiku treniruočių salėje, kurso “Bendras paklusnumas” treniruotė vyksta trečiadienį 19 val. treniruočių salėje.
 7. Atsakomybė už šuns elgesį.
  Šuns šeimininkas pilnai atsako už savo šuns elgesį kursų metu. Šeimininkas privalo laikytis Vilniaus miesto gyvūnų laikymo ir vedžiojimo taisyklių.
 8. Praleistų treniruočių perkėlimas.
  Klientui neatvykus ir vėliausiai 1 dieną prieš nepranešus apie neatvykimą į treniruotę ji užskaitoma kaip įvykusi. Pranešti apie neatvykimą į treniruotę iš anksto galima dviem būdais: užpildant formą šiame puslapyje arba el. paštu registracija@reksas.lt . Pranešus apie neatvykimą į treniruočių kurso užsiėmimą vėliausiai 1 dieną iki jam įvykstant, suteikiama galimybė lankyti kitą treniruotę tuo metu vykstančiame treniruočių kurse (kursų tvarkaraštis), kurio dalyvavimo kriterijus šuo atitinka. Taip pat galima įsigyti asmeninę treniruotę, kurios kaina kurso metu su nuolaida – 30Eur. Šios galimybės šiomis sąlygomis suteikiamos tik iki esamo abonentinio laikotarpio pabaigos ir į vėlesnį laikotarpį nekeliamos.
 9. Dalyvavimas pakitus šuns elgesiui.
  Kad užkirstų pastebėtą elgesio problemą ar jos stiprėjimą šuniui bręstant treneris gali pasiūlyti elgesio konsultaciją kurso metu, jos kaina su nuolaida – 40Eur.  Jei šuo dėl naujai atsiradusių ar išryškėjusių elgesio problemų nebegali dalyvauti kurse (pvz., loja, puola, paniškai bijo ir pan.), jam mokymas keičiamas individualiu. Iš sumokėtos įmokos išminusuojama suma už kiekvieną klientui suteiktą paslaugą, o likusi įmokos dalis panaudojama tuo metu šuniui tinkančioms paslaugoms – individualioms, grupinėms treniruotėms (kitose grupėse) arba elgesio konsultacijoms.
 10. Mokėjimas.
  Kurso mokestis sumokamas iki kurso įvadinės konsultacijos arba jos metu. Kurso mokestis prasidėjus kursui negražinamas.

  TRENIRUOČIŲ TVARKA

  1. Pasiruošimas pamokai.
   Šuo po kelionės automobiliu prieš pamoką privalo būti išvedžiotas šalia pastato lauke bent 15-20 min., kad atliktų gamtinius “reikalus”. Net jei jis buvo vedžiotas namie prieš kelionę.
  2. Šuns sveikatos būklė.
   a) treniruotėse gali dalyvauti tik sveiki, skiepyti šunys. Draudžiama vesti šunį į treniruotę, jei jis čiaudi, kosi, jaučiasi pasyviai. Pirmiausia pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju, ar šuo neserga ir ar negali užkrėsti kitų šunų. Šuniui susirgus treniruotėje galima dalyvauti ir be šuns.
   b) Treniruotėse draudžiama dalyvauti rujojančioms kalėms. Jei kalė surujojo, susisiekite su treneriu ir suderinkite grafikų pasikeitimus.
  3. Klientų elgesys patalpoje.
   a) Šeimininkai paltus privalo palikti rūbinėje. Už daiktus, paliktus rūbinėje, Mokykla neatsako.
   b) Į salę draudžiama eiti apsiavus nešvaria, lauko avalynę, todėl Klientas privalo avėti antbačius. Tausokime gamtą: prašome atsinešti sportinę ar kitokią patalpų avalynę persiavimui.
  4. Elgesys su šunimis patalpoje.
   a) Įeidami ir išeidami į/iš klasę, visada veskitės šunį už pavadėlio, jei jam baisu – neškitės ant rankų.
   b) Jei Jūsų šuo nėra bendravęs su kitais šunimis arba būdamas tarp jų jaučiasi nejaukiai, prieš atsivesdami jį į dresūros klasę, informuokite trenerį apie tai. Jis patars, kaip tinkamai jį supažindinti su kitais šunimis.
   c) Savo šunį su kitais šunimis supažindinkite ramiai ir neskubėdami. Neleiskite kitiems šunims lipti ant savojo, jei šis jų bijo. Ir atvirkščiai.
   d) Treniruočių metu neleiskite šunims žaisti tuo pačiu žaislu su svetimu šunimi, nemaitinkite svetimo šuns, kad nekiltų konflikto su savuoju šunimi. Taip pat treniruočių metu šunims neleidžiama žaisti vieniems su kitais.
   e) Šuniui pasituštinus ar pasišlapinus salėje surinkite ekskrementus ir/ar išvalykite savo šuns šlapimą, su spec. priemonėmis, dezinfekuokite vietą.
   f) Neleiskite vyresnio nei 6 mėnesių amžiaus patinų uostinėti durų, kolonų, kad nepažymėtų. Net tuomet, jei šuo kastruotas.
  5. Atsakomybė.
   a) Klientas prisiima pilną atsakomybę už savo, šuns ir juos lydinčių asmenų (šeimos narių, draugų ar pan.) elgesį treniruotės metu.
   b) Sugadinus inventorių Klientas privalo į Mokyklos atsiskaitomąją sąskaitą sumokėti inventoriaus dydžio baudą arba per sutartą terminą pakeisti sugadintą inventorių nauju.
   c) Už vaikų elgesį ir vaikų sugadintą Mokyklos inventorių patalpose treniruočių metu atsako Klientas.
  6. Šios taisyklės galioja visiems Mokyklos klientams. Klientui nesilaikant šių taisyklių ir pažeidinėjant tvarką gaunamas trenerio žodinis įspėjimas. Kartojantis tvarkos pažeidimams ir žodiniams įspėjimams treneris gali vienašališkai be išankstinio įspėjimo nutraukti rašytinę sutartį ar žodinį susitarimą su Klientu negrąžinant sumokėtos įmokos.