KURSO "SUPERŠEIMININKO ABC" TAISYKLĖS

BENDROJI DALIS

 1. Sutikimas su sąlygomis.
  a. Užsiregistravęs į treniruočių kursą el. paštu, telefonu, šioje svetainėje ar kitu būdu klientas sutinka su visomis kurso taisyklėmis ir sąlygomis
  b.  Paslaugos teikėjas pasilieka teisę be išankstinio kliento įspėjimo keisti šias taisykles.
 2. Struktūra.
  a. Paketo SUPER MAX kurso trukmė – 12 savaičių, SUPER 8 – 8 savaitės.
  b. Paketą SUPER 8 sudaro 8 šuns pagrindų treniruotės ir asmeninė konsultacija. Paketą SUPER MAX sudaro paketas SUPER 8 ir 4 ciklo PAKLUSNUMO PAGRINDAI treniruotės.
  c. Vienu metu pirmosiose 8 treniruotėse treniruotėje dalyvauja daugiausia 7 klientai. PAKLUSNUMO PAGRINDŲ ciklo treniruotėse vietos neribojamas, bet atsižvelgiant į dalyvių skaičių keičiamas trenerių kiekis.
  d. Paketo SUPER 8 treniruotės vyksta vieną kartą per savaitę starto savaitės dieną ir pasirinktu laiku. Treniruotės vyksta salėje adresu Daugėliškio 32A. SUPER MAX abonementai išklausę 8 pamokas salėje likusias 4 treniruočių laiką gali pasirinkti trečiadieniais 19:00 arba šeštadieniais 9:00, šios 4 treniruotės vyksta salėje Daugėliškio 32A arba lauke prie patalpų atsižvelgiant į oro sąlygas.
 3. Šuns elgsena ir atsakomybės
  a. Kursuose gali dalyvauti neagresyvūs jauni didelių, vidutinių veislių (iki 6 mėn.) ir bet kokio amžiaus mažų veislių šunys. Agresyviems, baikštiems, lojimu reaguojantiems į žmones ir kitus šunis tinkamos tik asmeninės treniruotės.
  b. Šuns šeimininkas pilnai atsako už savo šuns elgesį kursų metu. Šeimininkas privalo laikytis Vilniaus miesto gyvūnų laikymo ir vedžiojimo taisyklių.
 4. Praleistos treniruotės.
  a. Maloniai prašome apie negalėjimą atvykti pranešti iš anksto.
  b. Praleistos treniruotės į vėlesnį periodą neperkeliamos. Tačiau treniruotėje galima dalyvauti be šuns filmuojant užduotis, o taipogi galima klasės draugų paprašyti pafilmuoti pratimus ir jais pasidalinti. Kadangi kiekvienos treniruotės medžiaga susijusi praleidus treniruotę rekomenduojame pasirinkti asmeninę treniruotę.
 5. Mokėjimas.
  a. Kurso mokestis sumokamas iki kurso įvadinės konsultacijos arba jos metu. Kurso mokestis prasidėjus kursui negrąžinamas. Įvadinės konsultacijos mokestis yra 40Eur ir persigalvojus dėl kurso starto nėra grąžinamas.
  b. Praleidus treniruotę kviečiame pasirinkti asmeninę treniruotę. Paslaugos kaina kurso metu – 30Eur, paslauga trunka 60 min.
  c. Kad užkirstų pastebėtą elgesio problemą ar jos stiprėjimą šuniui bręstant treneris gali pasiūlyti elgesio konsultaciją kurso metu, jos kaina kurso metu su nuolaida – 40Eur. Paslaugą susideda iš 60 min. konsultacijos salėje ir vaizdinės medžiagos bei anketos analizės.

TRENIRUOČIŲ TVARKA

 1. Pasiruošimas pamokai.
  Šuo po kelionės automobiliu prieš pamoką privalo būti išvedžiotas šalia pastato lauke bent 15-20 min., kad atliktų gamtinius “reikalus”. Net jei jis buvo vedžiotas namie prieš kelionę.
 2. Šuns sveikatos būklė.
  a) treniruotėse gali dalyvauti tik sveiki, skiepyti šunys. Draudžiama vesti šunį į treniruotę, jei jis čiaudi, kosi, jaučiasi pasyviai. Pirmiausia pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju, ar šuo neserga ir ar negali užkrėsti kitų šunų. Šuniui susirgus treniruotėje galima dalyvauti ir be šuns.
  b) Treniruotėse draudžiama dalyvauti rujojančioms kalėms. Jei kalė surujojo, susisiekite su treneriu ir suderinkite grafikų pasikeitimus.
 3. Klientų elgesys patalpoje.
  a) Šeimininkai paltus privalo palikti rūbinėje. Už daiktus, paliktus rūbinėje, Mokykla neatsako.
  b) Į salę draudžiama eiti apsiavus nešvaria, lauko avalynę, todėl Klientas privalo avėti antbačius. Tausokime gamtą: prašome atsinešti sportinę ar kitokią patalpų avalynę persiavimui.
 4. Elgesys su šunimis patalpoje.
  a) Įeidami ir išeidami į/iš klasę, visada veskitės šunį už pavadėlio, jei jam baisu – neškitės ant rankų.
  b) Jei Jūsų šuo nėra bendravęs su kitais šunimis arba būdamas tarp jų jaučiasi nejaukiai, prieš atsivesdami jį į dresūros klasę, informuokite trenerį apie tai. Jis patars, kaip tinkamai jį supažindinti su kitais šunimis.
  c) Savo šunį su kitais šunimis supažindinkite ramiai ir neskubėdami. Neleiskite kitiems šunims lipti ant savojo, jei šis jų bijo. Ir atvirkščiai.
  d) Treniruočių metu neleiskite šunims žaisti tuo pačiu žaislu su svetimu šunimi, nemaitinkite svetimo šuns, kad nekiltų konflikto su savuoju šunimi. Taip pat treniruočių metu šunims neleidžiama žaisti vieniems su kitais.
  e) Šuniui pasituštinus ar pasišlapinus salėje surinkite ekskrementus ir/ar išvalykite savo šuns šlapimą, su spec. priemonėmis, dezinfekuokite vietą.
  f) Neleiskite vyresnio nei 6 mėnesių amžiaus patinų uostinėti durų, kolonų, kad nepažymėtų. Net tuomet, jei šuo kastruotas.
 5. Atsakomybė.
  a) Klientas prisiima pilną atsakomybę už savo, šuns ir juos lydinčių asmenų (šeimos narių, draugų ar pan.) elgesį treniruotės metu.
  b) Sugadinus inventorių Klientas privalo į Mokyklos atsiskaitomąją sąskaitą sumokėti inventoriaus dydžio baudą arba per sutartą terminą pakeisti sugadintą inventorių nauju.
  c) Už vaikų elgesį ir vaikų sugadintą Mokyklos inventorių patalpose treniruočių metu atsako Klientas.
 6. Šios taisyklės galioja visiems Mokyklos klientams. Klientui nesilaikant šių taisyklių ir pažeidinėjant tvarką gaunamas trenerio žodinis įspėjimas. Kartojantis tvarkos pažeidimams ir žodiniams įspėjimams treneris gali vienašališkai be išankstinio įspėjimo nutraukti rašytinę sutartį ar žodinį susitarimą su Klientu negrąžinant sumokėtos įmokos.