ŠUNŲ FITNESAS

Proprioreceprijos ir fizinės būklės gerinimo treniruotės

SVARBI INFORMACIJA

SĄLYGOS, KAINOS
Treniruotės skirtos šuniukams nuo 3 mėn. ir suaugusiems šunims, nereaguojantiems į kitus šunis ar žmones agresyviai, neturintiems stipriai išreikštos baimės.

Kainos:

25€ – asmeninė treniruotė (30min.)

80€ – 4 treniruočių paketas (20 – 30 min.)

15€ – grupinė treniruotė (surinkus grupę)

KO IŠMOKSITE
 • Sportuodami su šunimi sumažinsite ligų tikimybę ir apsilankymų pas veterinarą poreikį. Treniruotėse pagerinsite šuns kaulų-raumenų bei širdies-kraujagyslių sistemų veiklą, raumenų tonusą, padėsite subalansuoti raumeninio ir riebalinio audinio kiekį kūne.
 • Šuo įgys pasitikėjimo savimi ir aplinkiniais, išmoks nebijoti aukščio, tuo pačiu socializuosis.
 • Pagerinti šuns laikyseną pasirodymuose šunų parodose.
 • Galėsite sportuoti ir geromis, ir blogomis oro sąlygomis, nes treniruotės vyks patalpose.
TAISYKLĖS
 • Sutikimas su sąlygomis. Užsiregistravęs į asmeninių treniruočių kursą el. paštu, telefonu ar šioje svetainėje klientas sutinka su visomis kurso taisyklėmis.
 • Terminai. Terminas, per kurį klientas turi išklausyti 4 asmeninių treniruočių kursą – 4 savaitės, nebent sutarta kitaip atskiru sutarimu. Pasibaigus nurodytam terminui treniruočių kursas laikomas išklausytu ir mokestis už praleistas treniruotes negražinamas. Dėl neišklausytų treniruočių grafiko tariamasi atskiru susitarimu ir treniruotės į vėlesnį laiką nebeperkeliamos. Per 7 dienas nesulaukus atsakymo iš kliento treniruotės užskaitomos kaip įvykusios.
 • Mokėjimas. Už treniruotę ar treniruočių paketą Klientas privalo atsiskaityti pavedimu 1 dieną iki paslaugos teikimo pradžios arba grynaisiais vietoje pasibaigus užsiėmimui ar pirmąjam užsiėmimui pakete.
 • Praleistos treniruotės. Klientui neatvykus į treniruotę, apie tai nepranešus arba apie neatvykimą pranešus paskutinę dieną treniruotė užskaitoma kaip įvykusi.
 • Pinigų gražinimas:
  – nutraukus kurso lankymą.
  Nutraukus lankyti kursą suma už nesuteiktas paslaugas gražinamą ne proporcingai, o iš visos sumokėtos sumos atimant atitinkantį vienkartinės paslaugos mokestį už kiekvieną įvykusią treniruotę. Pvz., jei pasirinkus 4 pamokų kursą įvyko 3 treniruotės, tai bus gražinama 80-3*25=5 eur suma.
  – įvykus asmeninei treniruotei/konsultacijai. Įvykus asmeninei konsultacijai už ją sumokėtas mokestis negražinamas.

REGISTRACIJA