ŠUNŲ FREESTYLE

ASMENINĖS TRENIRUOTĖS

Nemokamas šuns testavimas (15 min. grupėje)
4 pamokos – 150€

Startas ir grafikas planuojamas individualiu susitarimu

KAS YRA ŠUNŲ FREESTYLE

Šunų freestyle – tai modernus, įdomus ir unikalus šunų sportas, kurio sudedamosios dalys: šuns paklusnumas, įvairių gudrybių mišinys ir šokis. Šis sportas nėra apibrėžtas standartais, visa tai priklauso nuo Jūsų fantazijos bei ryšio su šunimi. Šiame sporte vertinamas šuns užsidegimas, noras vykdyti įvairias nestandartines komandas, kurios sujungtos su muzikos elementais. Taip pat vertinamas šuns ir šeimininko komandinis darbas. Šeimininkai laisvai naudoja rankų, kojų ir kūno gestus muzikos interpretacijai.

TRENERĖ SONDRA JONCEVA

Trenerė Sondra turi 25 metus gamtinio profilio ir 17 metų pedagoginio darbo patirtį. Daug metų dirbo su laukiniais gyvūnais, charizmatiška keliautoja, gamtininkė. Veda šunų freestylo, triukų ir šunų fitneso treniruotes, stažuojasi pas pasaulinio lygio šunų freestyle trenerius.

REGISTRACIJA

TAISYKLĖS

  • ATSAKOMYBĖ UŽ ŠUNS ELGESĮ.
    Šuns šeimininkas pilnai atsako už savo šuns elgesį treniruočių metu. Šeimininkas privalo laikytis Vilniaus miesto gyvūnų laikymo ir vedžiojimo taisyklių.
  • DALYVAVIMO SĄLYGOS.
    Kurse dalyvauti galima tik susipažinus su šiomis taisyklėmis ir sutikimą su jomis patvirtinus registracijos formoje.
  • PRALEISTOS TRENIRUOTĖS.
    Praleidus treniruotę arba pranešus apie negalėjimą atvykti treniruotės dieną treniruotė laikoma įvykusia ir sumokėti pinigai už ją negrąžinami.