KURSAI "SUPERŠEIMININKO ABC"

TIK šunims iki 6 mėn. amžiaus

Kursas “Superšeimininko ABC” – tai bazinis šunų dresūros pradžiamokslis šeimininkams ir 3-6 mėn. amžiaus šunims, neturintiems stipriai išreikštos baimės, agresijos kitiems šunims ar žmonėms. Šis kursas tinka šeimininkams, norintiems išauklėti šuniuką, išmokyti jį pagrindinių komandų ir palengvinti socializaciją.

Kurso metu šeimininkai išmoks pagrindinių komandų ir šuns auklėjimo įgūdžių baziniu lygiu. Vėliau šuns paauglystės metu šiuos įgūdžius rekomenduojama stiprinti  “Paklusnumo pagrindų” treniruotėse.

Mokysite komandų “greta”, “pas mane”, “lauk”, “palik”, “duok”, įvairių savikontrolės pratimų, mokysitės ruošti šunį gydytojo apžiūrai arba kirpyklai. Treniruotėse taip pat bandysite atlikti šuns ir šeimininko santykius gerinančių triukų kaip “aštuoni”, “lįsk”, “aplink” ir t.t.

Be visų išvardintų naudų ir žinių kiekvienas užsiregistravęs el. paštu gaus “Rekso” parduotuvės nuolaidos kuponą, kurį galės panaudoti parduotuvėje užsakydamas visas būtinasias mokymosi priemones ar kitą parduotuvės asortimentą.

Palyginkite kurso paketus:

SUPER 8SUPER MAX
Įvadinė konsultacija++
7 treniruotės kurso grupėje++
Elgsenos testavimas kurso grupėje++
4 treniruotės “Paklusnumo pagrindų” grupėje+
Trukmė7 savaitės11 savaičių
Kaina, €130170

INFORMACIJA

AR TINKA JŪSŲ ŠUNIUI?
“Superšeimininko ABC” kursuose gali dalyvauti tokie šunys:

 • iki 6 mėn. amžiaus,
 • neagresyvūs ir neturintys stipriai išreikštų baimių kitų šunų ar žmonių atžvilgiu,
 • bendravę su svetimais žmonėmis ir šunimis,
 • lojimu nereikalaujantys dėmesio iš šeimininko, kitų žmonių ar šunų,
 • nerujojantys, nesergantys ir turintys visus būtinus skiepus.

Jei Jūsų šuo elgiasi bailiai naujose vietose, su nepažįstamais žmonėmi, šunimis arba loja reikalaudamas dėmesio, maisto, dėl galimybės dalyvauti kursuose susisiekite el. paštu registracija@reksas.lt arba telefonu 8 648 64442

PROGRAMA

Kursų pradžioje – įvadinė asmeninė konsultacija “Rekso” salėje

Įvadinės konsultacijos metu atliksime Jūsų šuns elgsenos vertinimą, padėsime tinkamai parengti šuns fizinį ir protinį krūvį, išmokysime, kaip auklėti šunį, kad nesusiformuotų elgsenos problemų. Pasidalinsime praktiniais patarimais, kaip šuniui greičiau adaptuotis apsigyvenus naujoje vietoje, kaip jį prižiūrėti namie ir lauke bei kokių taisyklių laikytis šeimos nariams, kad šuo aiškiai suprastų jų lūkesčius nuo pat pirmos dienos namie.

Šuns priežiūros ir auklėjimo pagrindai

Apie mitybą, motyvaciją, šuns vertybių sistemą, šuns vietą namuose ir pagrindinius reikalingus auklėjimo įgūdžius. Kaip šukuoti, prižiūrėti kailį, valyti ausis, karpyti nagus, palengvinti veterinarijos gydytojo ir ringo teisėjo apžiūrą.

Pagrindinių jauno šuns problemų prevencija

Kaip sustiprinti  šuns savikontrolę ir nuo ko pradėti kantrybės ugdymą. Kaip išvengti problemų, kaip šokinėjimas ant namiškių ir svetimų žmonių, lojimas prašant dėmesio ir destrukcija namie, duobių rausimas, kaukimas ar lojimas išsiskiriant ir t.t. Jei Jūsų šuo jau turi tokių problemų, jam tinkamiausia pradėti nuo įvadinės konsultacijos.

Pagrindinės šuns dresūros komandų ir triukai

Pasirinkus paketą SUPER 8: pagrindų mokymasis tų pačių šuniukų grupėje – “Sėdėt”, “Gulėt”, “Lauk”, “Pas mane”, “Liesk”, “Sukis”, “Greta”, “Pas mane”, “Šonu”.
Pasirinkus paketą SUPER MAX: viskas, kas pakete SUPER 8 + praktika “Paklusnumo pagrindų” grupėje prie skirtingų šunų (vyresnių, baigusių kursus ir pan.). Papildomos komandos – “Stovėt”, “Lįsk”, “Aštuoni”, pozicija “Greta”, “Kartu”, “Tarnauk”, “Šliaužk” ir kt.

PAKETAI
Paketas SUPER MAX:
– viskas, kas suteikiama paketui SUPER8 ir
– šiems užsiėmimams pasibaigus – 4 užsiėmimai “Paklusnumo pagrindai” grupėse (trečiadieniais 19:00 arba šeštadieniais 9:00 ).
Paketo trukmė – 12 savaičių.

Paketas SUPER 8:
– individuali įvadinė konsultacija,
– 15 min. šuns elgsenos testavimas šunų grupėje,
– 7 užsiėmimai salėje (Daugėliškio g. 32A) registracijos formoje pasirinktą savaitės dieną ir laiku.
Paketo trukmė – 8 savaitės.

Registracijos metu pasirinktų treniruočių datų, laikų vėliau keisti nebegalima.

KAINA
Paketas SUPER MAX – 170Eur:

 • įvadinė konsultacija,
 • elgsenos testavimass grupėje,
 • 7 pamokos patalpoje ir 4 pamokos kurse “Bendras paklusnumas” per 12 savaičių,
 • treniruočių programa jauniems šunims.

Paketas SUPER 8 – 130Eur:

 • įvadinė konsultacija,
 • elgsenos testavimass grupėje,
 • 7 pamokos patalpoje,
 • treniruočių programa jauniems šunims.

Papildomos paslaugos kurso metu:
– asmeninė treniruotė (pvz., pagal poreikį lauke ar praleidus pamoką) – 30Eur.
– elgesio korekcijos konsultacija (pvz., ryškėjant arba atsirandant elgesio problemai) – 40Eur.

TAISYKLĖS
SUTIKIMAS

 • Užsiregistravęs į treniruočių kursą el. paštu, telefonu, šioje svetainėje ar kitu būdu klientas sutinka su visomis kurso taisyklėmis ir sąlygomis.
 • Paslaugos teikėjas pasilieka teisę be išankstinio kliento įspėjimo keisti šias taisykles.

KURSO STRUKTŪRA

 • Paketo SUPER MAX kurso trukmė – 12 savaičių, SUPER 8 – 8 savaitės.
 • Paketą SUPER 8 sudaro 7 šuns pagrindų treniruotės ir asmeninė konsultacija. Paketą SUPER MAX sudaro paketas SUPER 8 ir 4 ciklo PAKLUSNUMO PAGRINDAI treniruotės.
 • Vienu metu pirmosiose 7 treniruotėse treniruotėje dalyvauja daugiausia 7 klientai. PAKLUSNUMO PAGRINDŲ ciklo treniruotėse vietos neribojamas, bet atsižvelgiant į dalyvių skaičių keičiamas trenerių kiekis.
 • Paketo SUPER 8 treniruotės vyksta vieną kartą per savaitę starto savaitės dieną ir pasirinktu laiku. Treniruotės vyksta salėje adresu Daugėliškio 32A. SUPER MAX abonementai išklausę 8 pamokas salėje likusias 4 treniruočių laiką gali pasirinkti trečiadieniais 19:00 arba šeštadieniais 9:00, šios 4 treniruotės vyksta salėje Daugėliškio 32A arba lauke prie patalpų atsižvelgiant į oro sąlygas.

ŠUNS ELGSENA IR ATSAKOMYBĖS

 • Kursuose gali dalyvauti neagresyvūs jauni didelių, vidutinių veislių (iki 6 mėn.) ir bet kokio amžiaus mažų veislių šunys. Agresyviems, baikštiems, lojimu reaguojantiems į žmones ir kitus šunis tinkamos tik asmeninės treniruotės.
 • Šuns šeimininkas pilnai atsako už savo šuns elgesį kursų metu. Šeimininkas privalo laikytis Vilniaus miesto gyvūnų laikymo ir vedžiojimo taisyklių.

PRALEISTOS TRENIRUOTĖS IR SUSTABDYMAS

 • Maloniai prašome apie negalėjimą atvykti pranešti iš anksto įmonės kontaktais.
 • Praleistos treniruotės į vėlesnį periodą neperkeliamos. Tačiau treniruotėje galima dalyvauti be šuns filmuojant užduotis, o taipogi galima klasės draugų paprašyti pafilmuoti pratimus ir jais pasidalinti. Kadangi kiekvienos treniruotės medžiaga susijusi praleidus treniruotę rekomenduojame pasirinkti asmeninę treniruotę.

MOKĖJIMAS

 • Kurso mokestis sumokamas iki kurso įvadinės konsultacijos arba jos metu. Kurso mokestis prasidėjus kursui negrąžinamas.
 • Atsiskaičius už kursą ir po įvadinės konsultacijos pasirinkus prie kurso nesijungti mokestis už asmeninę įvadinę konsultaciją (40Eur) negrąžinamas .
 • Praleidus treniruotę kviečiame pasirinkti asmeninę treniruotę. Paslaugos kaina kurso metu – 35Eur, paslauga trunka 60 min.
 • Kad užkirstų pastebėtą elgesio problemą ar jos stiprėjimą šuniui bręstant treneris gali pasiūlyti elgesio konsultaciją kurso metu, jos kaina kurso metu su nuolaida – 40Eur. Paslaugą susideda iš 60 min. konsultacijos salėje ir vaizdinės medžiagos bei anketos analizės.

REGISTRACIJA