KURSAI "SUPERŠEIMININKAS"

Kursai pradedantiems šunims iki 6 mėn. amžiaus

SUŽINOK DAUGIAU

Programa, starto datos, treniruočių vieta ir kainos

KOKIEMS ŠUNIMS TINKAMI ŠIE KURSAI

“Superšeimininko” kursuose gali dalyvauti tokie šunys:

 • iki 6 mėn. amžiaus,
 • neagresyvūs ir neturintys stipriai išreikštų baimių kitų šunų ar žmonių atžvilgiu,
 • lojimu nereikalaujantys dėmesio iš šeimininko, kitų žmonių ar šunų,
 • nerujojantys, nesergantys ir turintys visus būtinus skiepus.

Jei Jūsų šuo elgiasi bailiai naujose vietose, su nepažįstamais žmonėmi, šunimis arba loja reikalaudamas dėmesio, maisto, dėl galimybės dalyvauti kursuose susisiekite el. paštu registracija@reksas.lt arba telefonu 8 610 27640.

MOKYMOSI PROGRAMA

Kursų pradžioje – įvadinė asmeninė konsultacija kliento namuose arba “Rekso” salėje

Įvadinės konsultacijos metu atliksime Jūsų šuns elgsenos vertinimą, padėsime tinkamai parengti šuns fizinį ir protinį krūvį, išmokysime, kaip auklėti šunį, kad nesusiformuotų elgsenos problemų. Kliento namuose vykstančioje konsultacijoje pasidalinsime praktiniais patarimais, kaip šuniui greičiau adaptuotis apsigyvenus naujoje vietoje, kaip jį prižiūrėti namie ir lauke bei kokių taisyklių laikytis šeimos nariams, kad šuo aiškiai suprastų jų lūkesčius nuo pat pirmos dienos namie.

Šuns priežiūros ir auklėjimo pagrindai

Apie mitybą, motyvaciją, šuns vertybių sistemą, šuns vietą namuose ir pagrindinius reikalingus auklėjimo įgūdžius. Kaip šukuoti, prižiūrėti kailį, valyti ausis, karpyti nagus, palengvinti veterinarijos gydytojo ir ringo teisėjo apžiūrą.

Pagrindinių jauno šuns problemų prevencija

Kaip sustiprinti  šuns savikontrolę ir nuo ko pradėti kantrybės ugdymą. Kaip išvengti problemų, kaip šokinėjimas ant namiškių ir svetimų žmonių, lojimas prašant dėmesio ir destrukcija namie, duobių rausimas, kaukimas ar lojimas išsiskiriant ir t.t. Jei Jūsų šuo jau turi tokių problemų, jam tinkamiausia pradėti nuo įvadinės konsultacijos.

Pagrindinės šuns dresūros komandų ir triukai

Pasirinkus paketą SUPER 6: pagrindų mokymasis salėje – “Sėdėt”, “Gulėt”, “Lauk”, “Pas mane”, “Liesk”, “Sukis”, “Greta”, “Pas mane”, “Šonu”.
Pasirinkus paketą SUPER MAX: paketo SUPER 6 pratimai atliekami realiomis lauko sąlygomis ir papildomos komandos – “Stovėt”, “Lįsk”, “Aštuoni”, pozicija “Greta”, “Kartu”, “Tarnauk”, “Šliaužk” ir kt.

TRENIRUOČIŲ PAKETAI

Paketą “SUPER 6” sudaro 6 užsiėmimai salėje (Daugėliškio g. 32A) registracijos formoje pasirinktą savaitės dieną ir laiku.

Paketą “SUPER MAX” sudaro 6 užsiėmimai treniruočių salėje registracijos formoje pasirinktą savaitės dieną ir laiku + 6 užsiėmimai “Bendras paklusnumas – 1” grupėse (trečiadieniais 19 val. – treniruočių salėje arba šeštadieniais 10 val. – lauke prie Daugėliškio g. 32).

Registracijos metu pasirinktų treniruočių datų, laikų vėliau keisti nebegalima.

Kursų trukmė – 6 savaitės.

ARTIMIAUSI KURSŲ STARTAI

ANTRADIENIAIS

2020.01.28 d. 19 val.

3 LAISVOS VIETOS

2020.03.10 d. 19 val.

7 LAISVOS VIETOS

KETVIRTADIENIAIS

2020.02.20 d. 20 val.

5 LAISVOS VIETOS

ŠEŠTADIENIAIS

2020.02.29 d. 13.00 val.

6 LAISVOS VIETOS

KAINA

Įvadinė asmeninė konsultacija (atsiskaičius už kursus):
45€ – 120 min. pilna įvadinė konsultacija kliento namuose (Vilniaus m.).
20€ – 60 min. trumpoji įvadinė konsultacija “Rekso” salėje

Paketas SUPER MAX – 115Eur:

 • 6 pamokos patalpoje ir 6 pamokos kurse “Bendras paklusnumas – 1” per 6 savaites
 • galimas nemokamas šuns elgsenos testavimas
 • nuolaida įvadinei konsultacijai

Paketas SUPER MAX – 80Eur:

 • 6 pamokos patalpoje
 • galimas nemokamas šuns elgsenos testavimas
 • nuolaida įvadinei konsultacijai

TAISYKLĖS

 • Sutikimas su sąlygomis. Užsiregistravęs į treniruočių kursą el. paštu, telefonu, šioje svetainėje ar kitu būdu klientas sutinka su visomis kurso taisyklėmis ir sąlygomis.
 • Dalyvių kiekis. Salėje dalyvauja ta pati 7 šunų grupė. SUPER MAX paketo treniruotėse lauke susirenka visi kurso “Aš superšeimininkas” dalyviai, vietų skaičius neribojamas.
 • Reikalavimai šunų elgsenai ir amžiui. Kursuose gali dalyvauti neagresyvūs jauni didelių, vidutinių veislių (iki 6 mėn.) ir bet kokio amžiaus mažų veislių šunys. Agresyviems, baikštiems, lojimu reaguojantiems į žmones ir kitus šunis tinkamos tik asmeninės treniruotės.
 • Treniruočių laikas. Visos paketo SUPER 6 treniruotės visada vyksta vieną kartą savaitėje pasirinktą starto savaitės dieną ir pasirinktu laiku treniruočių salėje Šnipiškėse. Viena paketo SUPER MAX treniruotė vyksta 1 kartą savaitėje registracijos formoje pasirinktą savaitės dieną ir laiku treniruočių salėje Šnipiškėse, kurso “Bendras paklusnumas – 1” treniruotė vyksta šeštadienį 10 val. lauko aikštelėje Šnipiškėse arba trečiadienį 19 val. treniruočių salėje Šnipiškėse. Pasirinkto “Bendras paklusnumas – 1” treniruočių laiko keisti negalima.
 • Atsakomybė už šuns elgesį. Šuns šeimininkas pilnai atsako už savo šuns elgesį kursų metu. Šeimininkas privalo laikytis Vilniaus miesto gyvūnų laikymo ir vedžiojimo taisyklių.
 • Praleistų treniruočių perkėlimas. Praleistos treniruotės į vėlesnį laiką neperkeliamos. Jei žinote, kad praleisite treniruotę, praneškite savo treneriui iš anksto – tik tuo atveju suteikiame galimybę dalyvauti atitinkamoje treniruotėje be savo šuns kito kurso laiku. Jūs taip pat turite galimybę išklausyti atitinkamą treniruotę asmeniškai už specialią kainą – 20Eur.
 • Mokėjimas. Kurso mokestis prasidėjus kursui negražinamas. Jei nustatoma, jog šuo dėl savo elgsenos (agresijos, baimės, reaktyvaus lojimo) negali dalyvauti kurso grupiniuose užsiemimuose, sumokėjus priemoką galimas paslaugų keitimas į amenines treniruotes.

REGISTRACIJOS FORMA