KURSAI "SUPERŠEIMININKAS"

Kursai pradedantiems šunims iki 6 mėn. amžiaus

Ši paslauga bus teikiama tik sušvelninus karantino reikalavimus – leidžiant būriuotis 5 asmenų grupėms salėje. Norint patekti į kursą rekomenduojame užsiregistruoti jau dabar.

Paslaugų teikimo pasikeitimai visuotinio karantino metu: nuoroda

SUŽINOK DAUGIAU

Programa, starto datos, treniruočių vieta ir kainos

KOKIEMS ŠUNIMS TINKAMI ŠIE KURSAI?
“Superšeimininko” kursuose gali dalyvauti tokie šunys:

 • iki 6 mėn. amžiaus,
 • neagresyvūs ir neturintys stipriai išreikštų baimių kitų šunų ar žmonių atžvilgiu,
 • lojimu nereikalaujantys dėmesio iš šeimininko, kitų žmonių ar šunų,
 • nerujojantys, nesergantys ir turintys visus būtinus skiepus.

Jei Jūsų šuo elgiasi bailiai naujose vietose, su nepažįstamais žmonėmi, šunimis arba loja reikalaudamas dėmesio, maisto, dėl galimybės dalyvauti kursuose susisiekite el. paštu registracija@reksas.lt arba telefonu 8 610 27640.

PROGRAMA

Kursų pradžioje – įvadinė asmeninė konsultacija “Rekso” salėje arba internetu

Įvadinės konsultacijos metu atliksime Jūsų šuns elgsenos vertinimą, padėsime tinkamai parengti šuns fizinį ir protinį krūvį, išmokysime, kaip auklėti šunį, kad nesusiformuotų elgsenos problemų. Kliento namuose vykstančioje konsultacijoje pasidalinsime praktiniais patarimais, kaip šuniui greičiau adaptuotis apsigyvenus naujoje vietoje, kaip jį prižiūrėti namie ir lauke bei kokių taisyklių laikytis šeimos nariams, kad šuo aiškiai suprastų jų lūkesčius nuo pat pirmos dienos namie.

Šuns priežiūros ir auklėjimo pagrindai

Apie mitybą, motyvaciją, šuns vertybių sistemą, šuns vietą namuose ir pagrindinius reikalingus auklėjimo įgūdžius. Kaip šukuoti, prižiūrėti kailį, valyti ausis, karpyti nagus, palengvinti veterinarijos gydytojo ir ringo teisėjo apžiūrą.

Pagrindinių jauno šuns problemų prevencija

Kaip sustiprinti  šuns savikontrolę ir nuo ko pradėti kantrybės ugdymą. Kaip išvengti problemų, kaip šokinėjimas ant namiškių ir svetimų žmonių, lojimas prašant dėmesio ir destrukcija namie, duobių rausimas, kaukimas ar lojimas išsiskiriant ir t.t. Jei Jūsų šuo jau turi tokių problemų, jam tinkamiausia pradėti nuo įvadinės konsultacijos.

Pagrindinės šuns dresūros komandų ir triukai

Pasirinkus paketą SUPER 8: pagrindų mokymasis salėje – “Sėdėt”, “Gulėt”, “Lauk”, “Pas mane”, “Liesk”, “Sukis”, “Greta”, “Pas mane”, “Šonu”.
Pasirinkus paketą SUPER MAX: paketo SUPER 8 pratimai + jų atlikimas realiomis lauko sąlygomis. Papildomos komandos – “Stovėt”, “Lįsk”, “Aštuoni”, pozicija “Greta”, “Kartu”, “Tarnauk”, “Šliaužk” ir kt.

PAKETAI
Paketą “SUPER MAX” sudaro 8 užsiėmimai treniruočių salėje registracijos formoje pasirinktą savaitės dieną ir laiku + 5 užsiėmimai “Bendras paklusnumas” grupėse (trečiadieniais 19 val. – treniruočių salėje arba šeštadieniais 10 val. – lauke prie Daugėliškio g. 32). Paketo trukmė – 13 savaičių. Papildoma nauda – galimybė užduoti klausimus dėl vykdomų užduočių internetu.

Paketą “SUPER 8” sudaro 8 užsiėmimai salėje (Daugėliškio g. 32A) registracijos formoje pasirinktą savaitės dieną ir laiku. Paketo trukmė – 8 savaitės.

Registracijos metu pasirinktų treniruočių datų, laikų vėliau keisti nebegalima.

KAINA
Įvadinė asmeninė konsultacija (atsiskaičius už kursus):
15€ – 60 min. internetinė įvadinė konsultacija
20€ – 60 min. įvadinė konsultacija “Rekso” salėje

Paketas SUPER MAX – 140Eur:

 • 8 pamokos patalpoje ir 5 pamokos kurse “Bendras paklusnumas” per 13 savaičių,
 • treniruočių programa jauniems šunims,
 • galimybė užduoti klausimus apie atliekamas užduotis internetu,
 • nuolaida įvadinei konsultacijai.

Paketas SUPER 8 – 95Eur:

 • 8 pamokos patalpoje,
 • treniruočių programa jauniems šunims,
 • nuolaida įvadinei konsultacijai.
TAISYKLĖS
 • Sutikimas su sąlygomis. Užsiregistravęs į treniruočių kursą el. paštu, telefonu, šioje svetainėje ar kitu būdu klientas sutinka su visomis kurso taisyklėmis ir sąlygomis.
 • Trukmė. Paketo SUPER MAX kurso trukmė – 13 savaičių, SUPER 8 – 8 savaitės.
 • Dalyvių kiekis. Salėje dalyvauja ta pati 7 šunų grupė (visuotinio karantino metu – 4 šunų grupė). SUPER MAX paketo treniruotėse lauke susirenka visi kurso “Aš superšeimininkas” dalyviai, vietų skaičius neribojamas (visuotinio karantino metu – maksimalus kiekis – 4).
 • Reikalavimai šunų elgsenai ir amžiui. Kursuose gali dalyvauti neagresyvūs jauni didelių, vidutinių veislių (iki 6 mėn.) ir bet kokio amžiaus mažų veislių šunys. Agresyviems, baikštiems, lojimu reaguojantiems į žmones ir kitus šunis tinkamos tik asmeninės treniruotės.
 • Treniruočių laikas. Visos paketo SUPER 7 treniruotės visada vyksta vieną kartą savaitėje pasirinktą starto savaitės dieną ir pasirinktu laiku treniruočių salėje Šnipiškėse. Viena paketo SUPER MAX treniruotė vyksta 1 kartą savaitėje registracijos formoje pasirinktą savaitės dieną ir laiku treniruočių salėje Šnipiškėse, kurso “Bendras paklusnumas” treniruotė vyksta šeštadienį 10 val. lauko aikštelėje Šnipiškėse arba trečiadienį 19 val. treniruočių salėje Šnipiškėse. Pasirinkto “Bendras paklusnumas” treniruočių laiko keisti negalima.
 • Atsakomybė už šuns elgesį. Šuns šeimininkas pilnai atsako už savo šuns elgesį kursų metu. Šeimininkas privalo laikytis Vilniaus miesto gyvūnų laikymo ir vedžiojimo taisyklių.
 • Praleistų treniruočių perkėlimas. Klientui neatvykus ir vėliausiai 1 dieną prieš nepranešus apie neatvykimą į treniruotę ji užskaitoma kaip įvykusi. Pranešti apie neatvykimą į treniruotę ar žygį-treniruotę iš anksto galima dviem būdais: užpildant formą šiame puslapyje arba el. paštu registracija@reksas.lt . Pranešus apie neatvykimą į treniruočių kurso užsiėmimą vėliausiai 1 dieną iki jam įvykstant, suteikiama galimybė lankyti kitą treniruotę tuo metu vykstančiame treniruočių kurse (kursų tvarkaraštis), kurio dalyvavimo kriterijus šuo atitinka. Ši galimybė suteikiama tik iki esamo abonentinio laikotarpio pabaigos ir į vėlesnį laikotarpį nekeliama.
 • Mokėjimas. Kurso mokestis prasidėjus kursui negražinamas. Jei nustatoma, jog šuo dėl savo elgsenos (agresijos, baimės, reaktyvaus lojimo) negali dalyvauti kurso grupiniuose užsiemimuose, sumokėjus priemoką galimas paslaugų keitimas į asmenines treniruotes.

REGISTRACIJOS FORMA