TRENIRUOTĖS INTERNETU

Pradedančiam šeimininkui, siekiančiam tvaraus ryšio su šunimi

SUŽINOKITE DAUGIAU

Temos, kaina, taisyklės

KAM TINKA?

2-3 mėn. šunims:

siekiant kuo greičiau gauti sistemingų patarimų apie šuns auklėjimą skiepų karantino metu

3-5 mėn. šunims:

siekiant suformuoti pagrindinius šuns įgūdžius

6-18 mėn. šunims:

siekiant išspręsti su šuns “paauglyste” susietomis nesunkiomis elgesio problemomis

18 mėn. ir vyresniems šunims:

įvadiniam susitikimui dėl įvairių elgsenos sutrikimų

KO IŠMOKSITE

Įvadinėje konsultacijoje:

Nuo ko pradėti bendravimą su nauju namų gyventoju; kokių taisyklių reikia laikytis nuo pirmų dienų, kad užtikrinti teisingus šuns sprendimus visą gyvenimą; kaip išvengti 3 pagrindinių šuns jaunystės ydų; kaip užtikrinti šuns socialius įgūdžius, kuomet į lauką eiti dar nevalia; “nuversti namai” arba kaip susidoroti su jauno šuns energijos pertekliumi ir kt.

Viskas apie kokybišką šuns mitybą; kaip kurti šuns motyvaciją maistu, žaislu ir šeimininku; pagrindiniai šuns elgsenos namie įgūdžiai; šuns priežiūros (šukavimo, kūno apžiūros, nagų karpymo ir kt.) pradžiamokslis; pagrindinės fizinės ir protinės veiklos su šunimi; kantrybės ugdymo pratimai.

Treniruotės metu:

Pagrindinius praktinius kasdienius šuns įgūdžius: laukti, ateiti pakvietus, netempti pavadžio ir t.t. Daugybę naudingų šuns užimtumą garantuojančių triukų, kaip “Sukis”, “Nusilenk”, “Lįsk” ir pan. O taip pat ir paklusnumo komandų kaip “Sėdėt”, “Gulėt”, “Greta”, “Pas mane”, “Lauk” ir dar daugiau.

KAIP REGISTRUOTIS
Iki treniruotės pradžios:

 1. užsiregistruokite užpildydami žemiau pateiktą formą,
 2. el paštu registracija@reksas.lt atsiųsite kylančių klausimų ar problemų sąrašą. Jei klausimų dėl šuns elgesio neturėsite, jų daugybę gausite iš trenerio tam, kad užtikrintume teisingą šuns auklėjimą.
 3. el paštu registracija@reksas.lt , Facebook žinute arba per failų dalinimosi servisą (Wetransfer, Google Drive ar kt.) atsiųsite filmuotos medžiagos, kurioje matytųsi šuns ir šeimininko elgesys. Pvz., kaip šuniukas įprastai elgiasi namie su namiškiais ir vaikais, kaip prašo demesio, kaip žaidžia su žaislais namie ir lauke, kaip noriai eina į guolį ar narvą, kaip elgiasi maitinamas, kaip vedžiojamas lauke pasitinka šunis ir žmones bei pan. Kuo daugiau medžiagos tuo geriau mes pažinsime Jūsų šunį ir kokybiškiau pakonsultuosime. Telefono kokybė įrašui pakankama.
 4. vėliausiai 1 d. prieš konsultaciją – el paštu registracija@reksas.lt atsiųsite mokėjimo nurodymo kopiją.
TRENIRUOČIŲ EIGA
Treniruotės ir įvadinė konsultacija vyks internetinio vaizdo ryšio pagalba, treneris pageidaus matyti Jus ir Jūsų šunį.

Įvadinės konsultacijos eiga:

 1. suderinate, kurioje platformoje vyks video konsultacija. Mūsų mėgiama – Facebook Live, bet galimos ir kitos (Skype, Viber, telefono pokalbis ir t.t.).
 2. konsultuojatės. Treneris konsultacijos metu Jums pasakos apie auklėjimo planą, atsižvelgdamas į esamus šuns charakterio ypatumus. Gaunate namų darbus.
 3. po savaitės – pristatote namų darbus ir gaunate jų įvertinimą arba patarimų, ko mokyti toliau.

Papildomų treniruočių eiga:

 1. gaunate prisijungimą prie treniruotės video medžiagos puslapio ir ruošiatės internetinei treniruotei pagal mūsų parengtą medžiagą;
 2. mokotės internetinėje treniruotėje: parodote, kaip Jums sekėsi išmokti rodytus pratimus, o treneris tikslina Jūsų veiksmus, sunkina užduotis ar kitaip jas koreguoja atsižvelgdamas į šuns poreikius.
 3. tarp treniruočių kylančius klausimus, iliustruotus video medžiaga sprendžiate sutartoje internetinėje aplinkoje, pvz., Facebook, Viber ir pan.
KAINA

Įvadinė 60 min. konsultacija internetu – 25€ 30€

5 treniruočių paketas (įvadinė konsultacija + 4 x 60 min. internetinės treniruotės) – 100€ 130€

Apmokėjimas tik išankstinis.

TAISYKLĖS
 • Treniruočių eiga. Konsultacija ir treniruotės bus suteiktos kliento ir trenerio suderintu būdu: Skype, Facebook Live, Hangout, Viber programėlėmis arba telefono skambučiu.
 • Mokėjimas. Užpildžius šią formą gausite mokėjimo rekvizitus. Apmokėjimas už paslaugas išankstinis: už įvadinę konsultaciją atsiskaitoma vėliausiai 24 val. iki jos pradžios, už 5 treniruočių paketą – 24 val. iki pirmosios treniruotės. Tai reiškia, jog už norimą paslaugą atsiskaityti privalote iki jas suteikiant.
 • Terminai. Maksimalus terminas, per kurį klientas turi suderinti įvadinės konsultacijos teikimo laiką – 30 kalendorinių dienų. 5 treniruočių paketo maksimali trukmė – 60 dienų. Pasibaigus minėtiems terminams paslauga laikoma suteikta.
 • Pinigų gražinimas. Jei už konsultaciją (ar 5 treniruočių paketą) atsiskaitęs klientas pageidauja atsisakyti šių paslaugų:
  • iki pirmosios – įvadinės konsultacijos starto likus daugiau nei 24 val. į kliento sąskaitą gražinama visa sumokėta suma;
  • iki pirmosios – įvadinės konsultacijos starto likus mažiau nei 24 val. gražinama 1/2 sumokėtos sumos;
  • Klientui nesudalyvavus įvadinėje konsultacijoje ar treniruotėje sutartu laiku ir apie tai nepranešus iki jų starto laiko konsultacija laikoma suteikta ir sumokėtas mokestis negražinamas;
  • įvykus pirmajai treniruotei iš 5 treniruočių paketo, sumokėto mokesčio likutis už kitas treniruotes negražinamas.

REGISTRACIJOS FORMA