KONSULTACIJOS INTERNETU

Pradedančiam šuns šeimininkui

SUŽINOKITE DAUGIAU

Temos, kaina, taisyklės

KAM TINKA?

Internetinės konsultacijos tinka:

 • naujiems šunų šeimininkams siekiant kuo greičiau gauti patarimų apie šuns auklėjimą skiepų karantino mėnesio metu ir jam pasibaigus
 • auginantiems jauną šunį iki 12 mėn. ir susiduriantiems su įprastinėmis nesunkiomis elgesio problemomis
 • norintiems įsigyti šunį ir įsitikinti jo tinkamumu

Sudėtingiems atvejams, kuomet šuo turi įvairių elgsenos problemų kaip baimė išsiskirti, agresija, nerimas, resursų saugojimas ar pan., tinka elgsenos korekcijos konsultacijos.

KONSULTACIJOS TEMOS

Konsultuosime Jus viena iš šių temų arba tema, kurią pasirinksite patys:

– Pirmasis šuns mėnuo namie

Nuo ko pradėti bendravimą su nauju namų gyventoju; kokių taisyklių reikia laikytis nuo pirmų dienų, kad užtikrinti teisingus šuns sprendimus visą gyvenimą; kaip išvengti 3 pagrindinių šuns jaunystės ydų; kaip užtikrinti šuns socialius įgūdžius, kuomet į lauką eiti dar nevalia; “nuversti namai” arba kaip susidoroti su jauno šuns energijos pertekliumi ir kt.

– Jauno šuns priežiūros ir auklėjimo pagrindai

Viskas apie kokybišką šuns mitybą; kaip kurti šuns motyvaciją maistu, žaislu ir šeimininku; pagrindiniai šuns elgsenos namie įgūdžiai; šuns priežiūros (šukavimo, kūno apžiūros, nagų karpymo ir kt.) pradžiamokslis; pagrindinės fizinės ir protinės veiklos su šunimi; kantrybės ugdymo pratimai.

– Noriu šuns. Ką išsirinkti?

Ar veislė man? Daug faktų apie skirtingų veislių specifiką ir tinkamumą pagal šeiminko užimtumą.
Ar šuns grafikas man? Tipinio šuns vedžiojimo ir iškrovimo grafiko plano sukūrimas pagal kliento kasdienį užimtumą.
Ar aš tinku šuniui ?:) Rekomendacijos šuniui pagal šeimininko galimą aktyvumą ir atvirkščiai.

– Savaitė po konsultacijos. Kas toliau?

Turėjote pirmąją konsultaciją ir šuns (bei savo) elgsenoje išvydote progresą. Ką veikti toliau? Galime mokytis: saugaus pasilikimo namie, lavinti kantrybę, lauke netempti pavadžio, sugrįžti pakvietus, įvairiausių pratimų ir triukų. Ir taip – viskas internetu :)

KAINA

60 min. konsultacija – 25€ 30€

2 x 60 min. konsultacijos – 45€ 50€

Apmokėjimas tik išankstinis.

TAISYKLĖS

 • Konsultacijos eiga. Konsultacija bus suteikta kliento ir trenerio suderintu būdu: Skype, Facebook Live, Hangout, Viber programėlėmis arba telefono skambučiu.
 • Mokėjimas. Užpildžius šią formą gausite mokėjimo rekvizitus. Apmokėjimas už paslaugas išankstinis, vėliausiai 24 val. iki konsultacijos pradžios. Tai reiškia, jog už norimą konsultacijos trukmę sumokėti turite prieš konsultaciją.
 • Terminai. Maksimalus terminas, per kurį klientas turi suderinti paslaugos teikimo laiką – 30 kalendorinių dienų. Pasibaigus terminui paslauga laikoma suteikta.
 • Pinigų gražinimas. Jei už konsultaciją (ar jų paketą) atsiskaitęs klientas pageidauja atsisakyti šių paslaugų:
  • iki konsultacijos (ar pirmosios konsultacijos) starto likus daugiau nei 24 val. į kliento sąskaitą gražinama visa sumokėta suma;
  • iki konsultacijos (ar pirmosios konsultacijos) starto likus mažiau nei 24 val. gražinama 1/2 sumokėtos sumos;
  • Klientui nesudalyvavus konsultacijoje (ar pirmojoje konsultacije) sutartu laiku ir apie tai nepranešus iki konsultacijos starto konsultacija laikoma suteikta ir sumokėtas mokestis negražinamas;
  • įvykus pirmajai konsultacijai, sumokėto mokesčio likutis negražinamas.

REGISTRACIJOS FORMA