ASMENINĖS TRENIRUOTĖS

2 - 5 MĖN. AMŽIAUS ŠUNIMS

SVARBI INFORMACIJA

SĄLYGOS, KAINOS
Asmeninių treniruotės skirtos 2-5 mėn. sveikiems šunims, turintiems visus reikiamus skiepus ir neturintiems įsisenėjusių elgesio problemų (baimių, nerimo, agresijos ir pan.).

Pirmoji paslauga, kurią būtina pasirinkti – įvadinė konsultacija.

Kainos:

 • 60 min. konsultacija/treniruotė internetu (įsigijus ar prieš įsigyjant šuniuką) – 30€,
 • 60 min. konsultacija/treniruotė “Rekso” salėje – 40€,
 • 4 treniruočių kursas “Rekso” salėje – 150€,
 • 60 min.konsultacija/treniruotė pas klientą namie – nuo 80€,
 • Lojaliems: 60 min. asmeninė treniruotė lankant bet kurį “Rekso” kursą – 35€.
 • svarbu: sprendžiant baimės, agresijos, nerimo problemas taikomas elgsenos konsultacijų kainoraštis.
KO IŠMOKSITE

Įvadinė konsultacija

Konsultacijoje aptariame konkretaus šuns fizinį, protinį aktyvumą, daugybę teorinių aspektų, darančių įtaką šuns sprendimui, suteikiame pirmuosius patarimus šuns auklėjimo temomis.  Aptariame daromas ir galimas klaidas ateityje, kad prevenciškai užkirstume kelią didelėms problemoms kaip šokinėjimas ant namiškių ir svetimų žmonių, lojimas prašant dėmesio ir destrukcija namie, duobių rausimas, kaukimas ar lojimas išsiskiriant ir t.t.

Pagrindinės komandos

Mokome šuniukus pagrindinių komandų kaip “Sėdėt”, “Gulėt”, “Stovėt”, “Lauk”, “Pas mane”, “Greta”, “Liesk”, “Sukis”, “Lįsk”, “Aštuoni”, “Pas mane”, “Kartu”, “Duok labas” ir t.t.

TAISYKLĖS
 • Sutikimas su sąlygomis. Užsiregistravęs į asmeninių treniruočių kursą el. paštu, telefonu ar šioje svetainėje klientas sutinka su visomis kurso taisyklėmis.
 • Terminai. Terminas, per kurį klientas turi išklausyti 4 asmeninių treniruočių kursą – 4 savaitės, nebent sutarta kitaip atskiru sutarimu. Pasibaigus nurodytam terminui treniruočių kursas laikomas išklausytu ir mokestis už praleistas treniruotes negražinamas. Dėl neišklausytų treniruočių grafiko tariamasi atskiru susitarimu ir treniruotės į vėlesnį laiką nebeperkeliamos. Per 7 dienas nesulaukus atsakymo iš kliento treniruotės užskaitomos kaip įvykusios.
 • Mokėjimas. Už treniruotę ar treniruočių paketą Klientas privalo atsiskaityti pavedimu 1 dieną iki paslaugos teikimo pradžios arba grynaisiais vietoje pasibaigus užsiėmimui ar pirmąjam užsiėmimui pakete.
 • Praleistos treniruotės. Klientui neatvykus į treniruotę, apie tai nepranešus arba apie neatvykimą pranešus paskutinę dieną treniruotė užskaitoma kaip įvykusi.
 • Pinigų gražinimas:
  – nutraukus kurso lankymą.
  Nutraukus lankyti kursą suma už nesuteiktas paslaugas gražinamą ne proporcingai, o iš visos sumokėtos sumos atimant atitinkantį vienkartinės paslaugos mokestį už kiekvieną įvykusią treniruotę. Pvz., jei pasirinkus 4 pamokų kursą įvyko 3 treniruotės, tai bus gražinama 150-3*40=30 eur suma.
  – įvykus asmeninei treniruotei/konsultacijai. Įvykus asmeninei konsultacijai už ją sumokėtas mokestis negražinamas.

REGISTRACIJA