Kasmet vis daugiau dėmesio spaudoje skiriama stipresnėms veislėms, kaip pitbuliai, stafukai, bulterjerai, mastinai ir t.t. Europoje, Amerikoje šie šunys vos ne kelia paniką, pripumpuota tiek informacijos, kad žmonės net gi bijo įsigyti tokius šuniukus, kai kuriose JAV valstijose šie šunys uždrausti. Tiesa, ne kartą www.reksas.lt straipsniuose minėta apie tai, jog atsakomybę už šunį nuo pat mažiuko iki didžkio turi prisiimti šeimininkas. Apie tai kalba įvairios tarptautinės gyvūnų teisių organizacijos.

Prieš dešimtį tūkstančių metų žmogus prijaukino šunį ir privertė jį tarnauti sau. Dabar – visuotinio skubėjimo laikais – dauguma šeimininkų kratosi atsakomybės ir neduoda šuniui to “tarnavimo” darbo. To pasekoje šunys netobulėja, šunų elgsena tampa laukine, destruktyvia.

Greičiausiai todėl vienas internautas sukūrė gražų filmuką apie savo namie gyvenantį Stafordšyro bulterjerą. Kaip matyti iš foto kadrų, video iškarpų, namie gyvena nemažai mažučių vaikų, kuriuos šuniukas gerbia ir myli. Tai puikaus šeimininko darbo pasekmė.