kaprizas-ir-daraRugsėjo ketvirtą dieną, saulėtą šeštadienio rytą „ Rekso“ kolektyvas dalyvavo Kikos organizuotoje šeimos šventėje, vykusioje Zapyškio medelyne „Kika Flora“.

Šį kartą mūsų pasirodymas buvo šiek tiek kitoks. Akcentavome šių dienų šuns socialumo svarbą. Rodėme, kaip šunys turi elgtis prie įvairių dirgiklių. Keturkojai turėjo išlikti ramūs, kai pro juos praeidavo, prabėgdavo kiti šunys ir žmonės. Jie nerodė jokios agresijos, lojimų ar baimės.

Pasirodyme dalyvavo pažengę, pamokėles lankantys daugiau nei pusę metų, šunys ir visai jauni 5-6 mėnesių šuniukai, kurie mokosi vieną, du mėnesius. Nors mažyliams buvo šiek tiek nejauku prie daugybės keistų, nematytų Mini Zoologijos sodo gyventojų, ju skleidžiamų garsų bei daugybės žmonių, jie puikiai susitvarkė su pateiktomis užduotimis.

„Rekso“ pasirodymo pabaigoje žiūrovai galėjo stebėt, kaip įvairioms paklusnumo varžyboms ruoštas rotveileris atlieka įvairius cirko triukus.

Mūsų auklėtiniams ši šventė buvo puiki vieta priprasti prie įvairių garsų, gyvūnų ir minios žmonių, na o Kikos medelyno lankytojams – puiki proga pamatyti bei sužinoti, kaip reikia auklėti savo keturkojį augintinį.

Dėkojame 0rganizatoriams už kvietimą, o žiūrovams už palaikymą!

rekso-kolektyvas

Nuotraukos:
http://www.facebook.com/album.php?aid=10468&id=100001447839018&page=3