Big Match Show

Džiaugiamės, kad pastaruoju metu ypatingai išaugo susidomėjimas „Rekso“ dresūros mokykloje taikomais pozityvios motyvacijos principais ir mūsų auklėtinių pasirodymais su triukų elementais. Šiuo metu sulaukiame labai daug kvietimų sudalyvauti įvairiose šventėse. Jų ypač pagausėjo artėjant spalio 4-ąjai, šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo, dienai. Šią dieną minima pasaulinė gyvūnų diena ir mieste bei mokyklose vyksta daug renginių.

Rytoj, ketvirtadienį, (10 04 d.) „Rekso“ auklėtinių jau laukia Panemunės pradinės mokyklos vaikučiai. Čia kartu su Gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ savanoriais bus pasakojama kaip būti atsakingu šeimininku. Viktorija su Nikita ir Indrė su Kaprizu padės viską pademonstruoti gyvai. Taip pademonstruos keletą triukų su šunimis.

Na, o sekmadienį (10 07 d.) visa „Rekso“ komanda keliauja į Vilnių, kur vyks labdaringa šunų paroda „Big Match Show“. Čia įsikurs „Rekso“stendas ir bus pristatyta auklėtinių parodomoji bei šou programos. Renginio pradžia 11 val. paviljone prie PC „Panorama“ (Saltoniškių g. 9, Vilnius). Daugiau apie šventę čia.

Iki pasimatymo! Sekite, kada šaunioji „Rekso“ komanda aplankys jūsų miestą!

Komentarai