taiga2Štai ir praėjo Rugsėjo pirmosios šventė kartu su dresūros mokyklos “Reksas” auklėtiniais ir naujais draugais. Šventėje, pavadintoje “Atvirų durų diena”, dalyvavo įvairūs šunys: nuo mažiausiojo – nykštukinio špico – iki didelių šunų –  rotveileriai, vokiečių aviganiai.

Pradžioje mokyklos treneriai parodė, kaip mokina šunis ir nuo ko prasideda dresūra. Mokykla nuo seno laikosi požiūrio į šunį – ne į tarnybinį, kareivį, o į šunį – žmogaus draugą. Todėl užsiėmimuose taikoma motyvacinė metodika, kuri ir buvo pristatyta susirinkusiems žiūrovams.

Jaunų ir mažiukų šunų grupės pasirodė dresūros pradžiamokslį bei ką turėtų mokėti pradinukas – šuo, lankantis mokyklą iki 1 mėn.

Vėliau parodyta suaugusių šunų socializavimo programa ir šiems šunims atliktas psichikos testas , kurį šunys sėkmingai išlaikė. Galiausiai renginio dalyvius bendrauti kvietė ir Rytų Europos aviganė Taiga, kuriai mokykloje buvo pritaikyta elgesio korekcijos programa. Taiga noriai bendravo su įvairaus ūgio, amžiaus šunimis ir žmonėmis.

Dresūros mokslo pasiekimus rodė vyriausias “Rekso” mokinys – Bosas. Jis vykdė paklusnumo komandas ir atliko daugybę cirko vertų triukų. Renginio svečiai su nuostaba grožėjosi Boso darbu !

Renginys baigėsi linksmu ir azartišku akcentu – šuolio į tolį rungtimi. Visus renginio dalyvius ir nugalėtojus vertingais prizais apdovanojo IĮ “Pūkuotas angelas” sąvininkė Jūratė.

Dėkojame visiems susirinkusiems už dalyvavimą, Jūratei (www.pukuotasangelas.lt ) už prizų įsteigimą, “Rekso” oficialiai fotografei Sandrai (www.nikodema.lt) už nuotraukas ir www.keturkojis.com žurnalistams už smagų fotoreportažą.

Fotoreportažai:
http://www.facebook.com/album.php?aid=200371&id=134695029513&ref=mf
http://www.keturkojis.com/straipnsiai/dresuros-mokyklos-%e2%80%9creksas%e2%80%9d-atviru-duru-diena.html

Iki kitų susitikimų !
Jūsų Reksas