Viktorija ir Bosas

Šių metų spalio 24 dieną „Rekso“ dresūros mokykla aplankė nepilnamečių kolonijos socialinės integracijos į visuomenę skyriaus nuteistuosius. Į šį centrą atsivežėme 2 šunis: rotveilerį Bosą ir šelti veislės kalytę Nikitą.

Nikita ir Bosas

Nikita ir Bosas

Nuteistiesiems pasakojome, kaip principingai ir kantriai reikia dresuoti šunis, teisingai su jais užsiimti, mokyti įvairių komandų, panaudojant maistą ir žaislą, tinkamai juos auginti, šerti, prižiūrėti bei vedžioti, priklausomai nuo jų amžiaus, fiziologijos ir elgsenos. Akcentavome tai, kad negalima su šunimis elgtis agresyviai, jų mušti, bausti, naudoti prievartą, nes tokios priemonės sukelia tik nerimą ir žaloja gyvūną.

Nikita ir Bosas demonstravo bendrą dresūros programą, o paskui jaunuolių laukė triukų šou. Jiems labai patiko tai, jog šunys moka ne tik pagrindines komandas, bet taip pat puikiai mėto kamuolį į krepšį, landžioja tarp įvairių objektų, vaikšto ant dviejų letenų.

Nikita ir nuteistieji jaunuoliai

Po parodomosios programos nuteistieji galėjo su šunimis susipažinti iš arčiau. Šunys noriai bendravo su jaunuoliais bei jų paliepimu šauniai atlikinėjo įvairias komandas.