"Rekso" komanda su Kauno rajono meru V. Makūnu

“Rekso” komanda su Kauno rajono meru V. Makūnu

Šį šeštadienį „Reksas“ savo parodomąją programą pristatė žirgų konkūro šventėje Lapėse. Šis konkūras buvo surengtas Kauno rajono mero Vareijaus Makūno taurei laimėti.  Pasirodyme dalyvavo Asta su amerikiečių buldoge Dara, Indrė su Berno zenenhundu Kaprizu, Viktorija su Jorkšyro terjeru Žuža ir Jūratė su bobteile Sera. Jos pristatė pagrindines dresūros komandas. Šunys mokomi tik teigiama motyvacija.

Vėliau sekė trenerės Viktorijos ir šelti veislės Nikitos solo pasirodymas su triukų bei šokio su šunimis elementais. Pasirodė ir Viktorijos su Nikita bei Indrės su Kaprizu duetas. Kaprizas trumpam virto slalomu bei barjeru Nikitai. Programą baigė mokyklos senbūvis Kaprizas, parodydamas, kaip jis tvarkosi savo žaislus, žaidžia krepšinį, šoka per lanką.

Tai buvo puiki socializacija mūsų mokyklos auklėtiniams. Jie šauniai dirbo neįprastose sąlygose, kur daug dirgiklių, naujų kvapų, garsų.

Džiaugiamės pasirodymu ir jau anonsuojame, kad kitas susitikimas su „Reksu“ – rugsėjo 29 d. Daugirdo amfiteatre, Kaune (Senoji Nemuno prieplauka prie Vytauto bažnyčios), kur vyks „Penktos kojos“ organziuojamas renginys „Augink atsakingai“. Jis skiras paminėti pasaulinę gyvūnų globos dieną, kuri švenčiama spalio 4 d.

Foto galeriją rasite čia.