Gegužės 1 d. įvykusiose šunų sporto varžybose “Baltijos taurė 2011” susirungė daugybė šunų su savo šeimininkais. Netikėtai canicross varžybų rungties dalyvių gretas papildė veislyno “Provokacija” bulterjeras Saulė. Pasirodo, jog ji ir kitas veislyne auginamas bulterjeras Devi lanko šunų sporto klubo “Fluidus” treniruotes ir kilus būtinybei gali būti net “paskolinami” bėgti trasoje ! Taip ir nutiko šįkart – šuo buvo “paskolintas”  ir ne tik gerai pabaigė trasą, bet ir trasoje padėjo bėgimo partnerei Jurgai.

Abu šunys gavo daug dėmesio, gražiai bendravo su kitais šunimis ir nepažįstamais vaikais, kas užfiksuota nuotraukose :) Linkime sėkmės ir gerų rezultatų kitose varžybsoe šunims ir juos mylinčiai veisėjai !

Komentarai

Jonas Valančius - "Rekso" treneris, šunų elgesio specialistas, vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjęs taikyti pozityvias elgesio keitimo technikas šunų problemoms spręsti. Priklauso APDT, PPG tarptautinėms kinologų organizacijos, Lietuvos kinologų draugijos šunų elgesio specialistų Sąjungos Tarybos narys. Veda treniruotes Vilniuje, seminarus visoje Lietuvoje.