Pro Plan logotipasRemdamiesi daugiau nei 80-ies metų tyrimų patirtimi, daugiau nei 350 atsidavusių veterinarų ir šunų mitybos specialistų komanda išplėtė mokslo sąvoką ir pasiekė neįtikėtinų rezultatų šunų mitybos srityje. PRO PLAN ėdalo serijoje pritaikytos mitybos naujovės, kad Jūsų šuo augtų sveikas.

Unikali technologija

Norint pasiekti užsibrėžtus tikslus šunų sveikatos srityje, naujosios visaverčio ėdalo formulės kuriamos pagal specialią PRO PLAN technologiją. Taip ruošiama vištiena, ėriena ar lašiša išsaugo maisto produktų skonį ir maistinę vertę.

Visi PRO PLAN komponentai atidžiai parenkami taip, kad būtų užtikrintas reikiamas maistingųjų medžiagų kiekis ir jų pasisavinimas. Visuose PRO PLAN serijos ėdaluose vitaminų ir maistingųjų medžiagų yra daugiau, nei būna standartiškai, nes siekiama patenkinti šuns poreikius, priklausomai nuo jo gyvenimo stadijos ir būdo.

PRO PLAN serija – visiems specifiniams Jūsų šuns poreikiams

Visa PRO PLAN serija yra pritaikyta prie specifinių šuns poreikių, siekiant užtikrinti gerą jo savijautą visą gyvenimą

Keičiantis šuns gyvenimo stadijai ir ciklui, keičiasi ir mitybos poreikiai. PRO PLAN serijoje rasite skirtingų ėdalo rūšių kiekvienam šuns tipui pagal:

– visas šuns gyvenimo stadijas (nuo šunelio iki vyresnio amžiaus);

– specifinius poreikius (virškinimo sistemos problemos, jautri oda, antsvoris ar judrumas);

– visų šunų dydžių veisles (mažų šunų veislės, dideli stiprūs šunys, dideli atletiški šunys).

Bendrovė „Nestlé Purina“ supranta, kad Jus ir Jūsų šunį sieja ypatingas ryšys. Augintiniai – tai gyvenimo palydovai, tad kurdami specialų, prie kiekvieno šuns poreikių pritaikytą ėdalą, bendrovė siekia, kad Jūs su savo keturkoju draugu galėtumėte džiaugtis vienas kitu kiek įmanoma ilgiau.

PRO PLAN siūlo visą aukščiausios kokybės ėdalo šunims ir katėms asortimentą. PRO PLAN galite įsigyti tik pas veterinarą arba specializuotose gyvūnų parduotuvėse.

Pro Plan linija