Šunų šeimininkams siūlome keletą prekių, skirtų šuns mokymui ir priežiūrai. Šios kokybiškos prekės šunims, pas mus atkeliaujančios iš JAV, Anglijos, Čekijos ir net gaminamos Lietuvoje, skirtos patiems svarbiausiems augintinio gyvenimo etapams. Mes galime pasiūlyti pačių kokybiškiausių prekių Jūsų augintiniui. Prekes įsigyti galima dresūros aikštelėje Technikos g. 9 Kaune arba sutartoje vietoje Kauno mieste.

Rankomis gaminti parodiniai pavadėliai šunims (Lietuva)

Šie pavadėliai pasižymi puikiu atsparumu dėvint, originalia išvaizda, jų dydis, ilgis suderinti su konkrečios šunų veislės dydžiu. Galimi ir originalūs variantai pagal užsakymus. Kaina – apie 40 Lt.

Karen Pryor iClick klikeriai (JAV)

Pagaminti pagal žymiausios pasaulyje klikerio specialistės ir gyvūnų (šunų, delfinų, jūrų liūtų ir t.t.) trenerės Karen Pryor patirtį šie klikeriai yra ženkliai patvaresni nei jų  analogai gyvūnų prekių parduotuvėse. iClick klikerio garsas tinka ir jautresniems šunims, pvz., paimtiems iš prieglaudos. Nors mokykloje dresuojame tik šunis,  šiomis mokymo priemonėmis galima mokinti ir kitus naminius gyvūnus. Kaina: nuo 20 Lt.

Halti petnešos tempiantiems šunims

Halti petnešos nuo tempimo – vaistas Nr. 1 vedžiojant judrius ir energingus šunis. Su šiomis petnešomis pirmą kartą susidūrėme dar prieš ketvertą metų, ir mes pirmieji Lietuvoje pradėjome savo klientams jas rekomenduoti. Nudžiugina neįtikėtinai geri rezultatai, kurie matomi jau pirmas minutes, kai šuniui uždedamos petnešos. Žinoma, petnešos nuo šuns tempimo yra tik pagalbinė priemonė mokant šunį vaikščioti nesitampant, jos pačios neišmoko šuns elgtis tinkamai. Tam reikalaujame šuns šeimininko darbo ir kantrybės. Kaina – nuo 40 Lt.

Šunų maistas Profine, Brit ir Acana

Šunų maistas Acana, Profine, Brit

Artimai bendraudami su didmenininkais galime pasiūlyti gerą kokybišką šunų maistą už tinkamą kainą. Mes prekiaujame Super Premium klasės maistu Profine, Brit ir Acana. Šie šunų maisto vardai jau puikiai žinomi visame pasaulyje neleis suabejoti kokybe.

Įvairios dresūros priemonės ir aksesuarai

Mokykloje galima įsigyti ir kitų aksesuarų ir prekių šunims. Tai pelės (žaislai stiprinti šunų sukandimą), aportai (žaislai mokyti šunį atnešti daiktą), kamuoliukai, virvutės ir kiti. Šie žaislai yra patvarūs, atsparūs kontaktui su šunimi, nežaloja gyvūno ir nėra pavojingi.

Kaip įsigyti šių prekių šunims ?

Norėdami įsigyti šių prekių arba sužinoti jų dabartinių kainų kreipkitės kontaktuose nurodytu telefonu, el. paštu. Jei turime prekių iš karto, galime jas iš karto atiduoti dresūros aikštelėje arba pristatyti į abiems pusėms tinkamą vietą.