Viktorija ir Gerardas

Viktorija ir Gerardas

Liepos 25-28 dienomis, mokyklos “Reksas“ trenerė Viktorija Kuznecovaitė dalyvavo jau ne pirmą kartą organizuotame hendlingo seminare su Gerard O‘Shea, vykusiame Norviliškių pilyje.

Gerard O’Shea yra žinomas profesionalus hendleris, tarptautinės kategorijos teisėjas, rotveilerių veisėjas. Tai labai charizmatiška asmenybė ir puikus, talentingas pedagogas. Jis jau 32 savo gyvenimo metus yra pašventęs šunims, o jo hendlingo ir anatomijos pažinimo seminarai yra žinomi ir rengiami visam pasaulyje – ne tik Europoje, bet ir JAV, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje.

Šiame seminare buvo skirta daug dėmesio tiek praktikai, tiek teorijai. Mokėmės valdyti šunį nenaudojant jokios mechanikos, tik teigiamos motyvacijos pagalba. Seminaro metu buvo apžvelgti skirtingi šuns statymo metodai, pritaikomi įvairių veislių šunims. Praktinių užsiemimų metu daugiausiai dėmesio buvo skirta šuns judesiams, temperamentui.

Apskritai, seminaras buvo skirtas ne tik tiems kurie domisi hendlingu, bet ir žmonėms, kurie savo gyvenimą sieja su šunimis, juos dresuoja. Gerardo metodiką galima taikyti ne tik parodų ringe, bet ir kasdieniniame šuns auklėjime bei dresūroje.