pitbulis-torasDaugelis pasaulio tautų turi išankstinę nuomonę apie kovinius šunis kaip pitbuliai: šių šunų veisimas, transportavimas iš šalių/į kitas šalis bei laikymas apribojami arba uždrausti. Būdami sveikos psichikos šie žavūs, intelektualūs, sportiški  šunys, turi poreikį iškrauti savo energiją ir paprastai nekelia jokios agresijos žmonėms. Netgi priešingai. Bristolyje tokios veislės šuo padėjo žmonėms išgyventi: augintinis Toras tapo herojumi įspėjęs šeimą apie kylantį gaisrą ir iš jo bandęs ištempti 3 mėn. amžiaus mergaitę.

Gaisras prasidėjo apie 3 val. nakties koridoriuje ir greitai įsiplieskė visuose namuose.

Raudonojo Kryžiaus pareigūnas Frenkas Konelis šį pitbulio veislės šunį pavadino herojumi, nes “Toras pažadino šeimą ir net bandė ištraukti kūdikio lopšį iš namų. Tai pavyzdys, koks svarbus šeimai gali būti gyvūnas”.

Pasak šeimos narių, pitbulis Toras lojo ir šokinėjo ant jų, kol nepabudo. Tada griebė už vaiko lopšio ir traukė jį išėjimo link.

Toro šeimininkas džiaugėsi: “Štai mūsų herojus! Mes atsikėlę puolėme link lopšio, o šį šuo jau buvo nutempęs prie durų. Mums beliko tik praverti duris ir išbėgti lauk”.

Nė vienas iš šeimos narių nebuvo sužeistas, namas, deja, smarkiai apdegė.