Dara

Dara

Sekmadienį „Reksas“ dalyvavo labdaringoje šunų parodoje „Big Match Show“ Vilniuje. Deja, dalį mūsų komandos narių išguldė liga, tačiau pasirodymu labai džiaugiamės. Dalyvavo Viktorija su šelti veislės kalyte Nikita, Asta su Amerikiečių buldoge Dara bei Indrė su Berno zenenhundu Kaprizu.

Pademonstravome bendro paklusnumo programą. Vėliau Nikita su Kaprizu atliko pasirodymą duetu ir, tradiciškai, šou baigė Kaprizas. Šuniukai parodė, kaip moka sukoncentruoti dėmesį į šeimininkus, atlikti pagrindines komandas, žaisti krepšinį, tvarkytis žaislus, šokti per lanką ir t.t. Treneris Egidijus visiems gausiai susirinkusiems žiūrovams pasakojo apie „Rekso“ veiklą, pozityvios motyvacijos principus dresūroje bei teikė konsultacijas susidomėjusiems prie „Rekso“ stendo. Smagu, kad mūsų pasirodymai keliauja aplink Lietuvą. Jau ne tik Kaunas ar jo apylinkės, tačiau jau ir Šiauliai, Vilnius bei kiti miestai.

„BIG Match Show“ – tai bendra banko BIGBANK ir savanoriškos gyvūnų globos organizacijos VšĮ „Lesė“ labdaringa tiek veislinių, tiek beveislių šunų paroda „BIG Match Show“, kurioje surinktos lėšos bus skirtos organizacijos globojamiems gyvūnams. Lietuvoje ji surengta jau trečiąkart.

 

Nuotr. Ievos Budzeikaitės, Fotodiena.lt.

Straipsnis apie šventę alfa.lt ir nuotraukų galerija.