suo-ir-telefonasJau daugiau nei penketą metų “Rekso” dresūros mokykla šunų augintojus konsultuoja telefonu. Kasdien sulaukdavome daugybės skambučių, kuriuose šeimininkai skųsdavosi savo augintinių sukeliamomis problemomis ir klausdavo, ko imtis. Deja, dauguma šeimininkų norėdavo gauti stebuklingą receptą, kaip išspręsti problemą, o ne sužinoti nuoseklią sistemą, kurią pasitelkę užaugintų išauklėtą ir paklusnų šunį. Be šios schemos iš principo niekas nesikeičia arba pasikeičia tik trumpam laikui.

Pamatę, jog virtualios konsultacijos ir konsultacijos telefonu neteikia rezultatų, nustojame teikti konsultavimo paslaugas telefonu, internetu, Facebook paskyroje ar elektroniniu paštu. Problemą išspręsti norinčius šeimininkus kviečiame iš anksto užsiregistruoti konsultacijai pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį nuo 18.30 iki 20.30. Konsultacijos kaina – tik 30 Lt.

Jums pageidaujant galime prisitaikyti prie Jūsų užimtumo – atvykti konsultacijai specialiai į dresūros aikštelę ar „Rekso“ uždaras patalpas. Konsultacija Jums patogiu laiku kainuoja 60 Lt. Pageidaujantiems konsultacijos savo namie – kaina 100 Lt (ir kuro mokesčiai).

Problematinių, jaunų ar suaugusių, šunų šeimininkams su šuns auklėjimu rekomenduojame iš esmės susipažinti šeštadieniais uždarose patalpose vykstančiose paskaitose “Šuns auklėjimo abėcėlė”. Jose sužinosite visų elgesio sutrikimų, kaip kandžiojimas, lojimas, namų draskymas ir t.t. priežastis bei gausite konkrečių patarimų, kaip šias problemas pašalinti. Dalyviams su šunimis kaina – 50 Lt, be šuns – 40 Lt, trukmė – 2h. Užsiregistruoti į paskaitas galite kontaktuose nurodytu telefonu arba el. paštu jonas@reksas.lt .