Nusprendėte įsigyti šunį? Puiku, sveikiname! Tačiau rekomenduojame prieš parsinešant augintinį namo, plačiau juo pasidomėti.

Jei nusprendėte priglausti šunį iš prieglaudos, išklausinėkite visų įmonomų smulkmenų apie jį prieglaudos darbuotojų. Būtų puiku, jei sutartumėte šunį, ypač vyresnį, paimti bandomajam laikotarpiui. Suaugę šunys turi savo suvokimą apie pasaulį bei pilnai susiformavusį charakterį, todėl svarbu, kad jo elgesys jums būtų priimtinas.

Jei nusprendėte įsigyti veislinį šunį, būtinai prieš tai paieškokite informacijos apie veislę internete, apsilankykite parodoje, pabendraukite su tos veislės šunų augintojais. Klausinėkite apie šunelius ne tik teigiamų dalykų, bet ir neigiamų. Svarbu suprasti, jog neužtenka tik to, kad viena ar kita veislė jums graži. Ypač svarbus charakteris bei aktyvumo lygis.

Jei jau radote pardavėją, nuvykę į svečius, būtinai prašykite, kad šeimininkai parodytų bent vieną iš tėvų. Pažiūrėkite, ar suaugusio šuns charakteris jums priimtinas, ar jis nėra per daug agresyvus ar bailus. Yra galimybė, kad per didelė jo baimė ar agresija persiduos ir šuniukams. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į paties šuniuko elgesį. Jauni šuneliai turėtų būti linksmi, linkę bendrauti ir žaisti.

Kilus klausimams dėl šuniuko veislės pasirinkimo “Rekso” treneriai mielai Jus pakonsultuos. Mums labai svarbu, kad Jūs ir Jūsų šuo gyventumėte santarvėje.