Buvusius ir esamus “Rekso” klientus kviečiame dalyvauti dresūros treniruotėse gamtinių žygių metu ir pažinti gražiausius VILNIAUS miesto kampelius.

Žygis Nr. 2. Sapieginės kalvomis

11153487_10204851835120989_67650084_oKada: 2015 gegužės 16 d. 9.30 val.

Specialieji renginio gidai: gamtininkė-edukatorė, Žaliųjų Turistų sambūrio vadovė ir prisiekusi keliautoja Sondra Jonceva ir jos asistentė – mišrūnė Audra.

Renginio partneris: vaikų stovyklų ir edukacinių veiklų organizatorius VšĮ “Gamtos takais” .

Tęsdami „Rekso“ žygių ciklą gegužę siūlome Jums pakeliauti įspūdingomis Sapieginės kalvomis. Žygiuosime pažintiniu ir trekingo takais, kurie vingiuoja miškinga vietove, besijungiančia su kadaise buvusiu didžiausiu ir, ko gero, seniausiu Vilniuje Sapieginės parku. Aplinkinės žemės su kalvomis, raguvomis, šlaitais ir slėniais, kaip ir pagoniškos šventyklos vietoje XVII a. pastatyti kunigaikščių rūmai, priklausė garsiai Lietuvos didikų giminei – Sapiegoms. Iš čia – ir vietovės pavadinimas.

STAIGMENA ! Šio žygio metu aplankysime ir Šveicariją – tai Antakalnio miškų masyvas su eroziniu raguvynu, savo grožiu Šveicarijos kraštovaizdžiui prilygstantis, dėl to ir gavęs tokį pavadinimą. Keliaudami Šveizarijos eroziniu atragiu, atsikvėpsime trumpo poilsio aikštelėse, pasigrožėsime gamtos reginiais ir pasimėgausime jos teikiama ramybe. Pakeliui taip pat apžiūrėsime gynybinių įtvitinimų liekanas, kuriose dabar ten yra įrengtos šišksnosparnių žiemavietės Žygio metu taip pat tęsime gamtines studijas – pažindinsimės su naujais augalais ir paukščiais.

Prašome į žygį vestis tik socialiai besielgiančius šunis.

Registruokitės į žygį internetu: el. paštu jonas@reksas.lt .

Informacija Facebook tinkle

Ką pasiimti į žygį ?

  • Patogią avalynę
  • Oro sąlygas atitinkančią aprangą
  • Apsaugą nuo uodų ir erkių
  • Vandens sau ir šuniui
  • Lengvą užkandą
  • Šypseną sau ir draugui !

Maršruto žemėlapis

11067755_10204851811120389_2014683238_o