NBC televizija prieš porą dienų startavo su nauja TV rubrika, kurioje korespondentė Jill Rappaport kviečia priglausti gyvūnus iš šunų prieglaudos.  Jill, NBC seniai žinoma kaip gyvūnų mylėtoja, kiekvienoje laidoje iš gyvūnų globos ir kontrolės skyriaus (šiose laidose – Niujorko) išrenka tris – keturis šunis ir paruošia juos globai:  šunys praeina psichikos testą,  sterilizuojami, nukerpami, sušukuojami. Įdomu, jog parodžius tuos šunelius per televiziją, laida sulaukė daug skambučių ir visi šuneliai buvo paimti globai.

Jums siūlome pažiūrėti šiandieninės laidos įrašą, tiesa, anglų kalba. Tarp visų kitų šunų čia pamatysite ir draugišką pitbulį, kuris, beje, jau rado savo šeimininkus.

Komentarai

Jonas Valančius - "Rekso" treneris, šunų elgesio specialistas, vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjęs taikyti pozityvias elgesio keitimo technikas šunų problemoms spręsti. Priklauso APDT, PPG tarptautinėms kinologų organizacijos, Lietuvos kinologų draugijos šunų elgesio specialistų Sąjungos Tarybos narys. Veda treniruotes Vilniuje, seminarus visoje Lietuvoje.