Šiame, paskutinį kartą nuosekliai išeinančiame straipsnelyje iš “draugiškų šunų” rubrikos, nusprendėme nedėti informacijos apie vieną veislę, vieną šunį. Šįkart Jums padovanosime puikios fotografės ir portalo www.keturkojis.com redaktorės Gintarės Packevičienės nuotraukas. Toliau rubrikos veiklos nestabdysime, tačiau pildysime ne kiekvieną antradienį, o iš karto tada, kai tik Jūs atsiūsite naujos ir įdomios informacijos. Ačiū visiems, siuntusiems nuorodas, nuotraukas ir filmukus, jie tikrai padėjo parodyti agresyviais ir pavojingais laikomų šunų draugiškumą.

O šiandienos nuotraukas rasite šioje nuorodoje: http://www.keturkojis.com/7464/mes-pries-sunu-veisliu-diskriminavima-3.html .

rubrika_kuria

Komentarai

Jonas Valančius - "Rekso" treneris, šunų elgesio specialistas, vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjęs taikyti pozityvias elgesio keitimo technikas šunų problemoms spręsti. Priklauso APDT, PPG tarptautinėms kinologų organizacijos, Lietuvos kinologų draugijos šunų elgesio specialistų Sąjungos Tarybos narys. Veda treniruotes Vilniuje, seminarus visoje Lietuvoje.