Parnešėte namo naują, jūsų manymu, labai mielą ir linksmą žaisliuką šuniui, o jis visiškai nekreipia dėmesio ar net tą žaislą ignoruoja? Pabandysime paaiškinti, kodėl augintinis dėl kai kurių žaislų „alpsta“, o kai kuriuos pradeda ignoruoti, vos juos apuostęs.

Atsiminkite, jog šuns žaislas turi būti minkštas, lengvai kramtomas ir, pageidautina, jog skleistų kokį nors garsą. Šunys dažnai praranda susidomėjimą žaislais tuomet, kai jie yra kieti, bei „netriukšmauja“, kai yra kramtomi.

Taip pat dažnai nutinka taip, jog žaislai šuniui atsibosta. Pasistenkite, kad namuose pastoviai nebūtų išmėtytas visas šuns žaislų „arsenalas“.

                      Atminkite, jei norite, kad šuo žaistų, viena iš geriausių išeičių – žaisti su juo kartu. Šunys yra socialūs gyvūnai, kurie mėgsta bendravimą. Žaidimas tampa daug įdomesnis, jei prie jo prisijungia ir šeimininkas.

Dra viena priežaistis, kodėl šunys nesidomi žaislais – jų amžius. Jei nuo pat vaikystės augintiniui „neįskiepijote“, jog žaisti yra smagu, suaugęs jis išvis gali nereaguoti į žaislus.