Su džiaugsmu norime pranešti, jog rugpjūtį Kaune vyksiantis seminaras “BAT – šunų elgesio korekcijos metodas” jau turi pagrindini rėmėją. Tai gyvūnų maisto “Pro Plan” atstovas Lietuvoje – zoologijos parduotuvių tinklas “Kika” !

"Kikos" logotipas“Kika” – didžiausias zoologijos parduotuvių tinklas Lietuvoje. Parduotuvių plotas siekia nuo 40 iki 500 kvadratinių metrų. Parduotuvėse “Kika” galima įsigyti įvairių naminių gyvūnų ir visų jų priežiūrai reikalingų priemonių.  “Kika” – tai 30 kompanijų oficialus įgaliotasis atstovas Lietuvoje. Tai gerai pasaulyje žinomos kompanijos, kaip “Royal Canin”, “Sera”, “Beaphar”, “Trixie”, “Savic”, “Juwel”, “Vitakraft” ir kt. Užsukite į “Kikos” internetinę svetainę www.kika.lt ir į “Kikos” Facebook puslapį !

Pro Plan“Pro Plan” – tai maistas šunims, sukurtas iš aukščiausios kokybės ingredientų. Veterinarijos ir mitybos ekspertų sukurta natūralaus maisto ingredientų, vitaminų ir mineralų kombinacija šiame maiste stiprina šuns imuninę sistemą, virškinamąjį traktą, odą, kailį. “Pro Plan” maiste nėra dažiklių ir konservantų, todėl jis džiugina šunis naturaliai saugodamas visą gyvenimą.