Dresura ziemaŽiemą, kai jaučiamas visuotinis žmonių sustingimas ir vakare po darbo sunkoka išsiruošti išeiti iš namų, padėti išsijudinti gali Jūsų augintinis. Judėti svarbu ir naudinga visiems: taip stipriname imunitetą, gerėja kraujotaka, mažėja rizika susirgti širdies ligomis. Užsiregistravę ir sudalyvavę “Rekso” dresūros užsiėmimuose žiemos metu Jūs gausite keleriopą naudą: ne tik išmokysite šunį paklusnumo, bet ir aktyviai su juo pasportuosite. O dabar susipažinkite, kokias veiklas “Rekso” treneriai vykdo žiemą, kai už lango žemė padengta sniegu.

Apšilimas šaltesniu oru

Prieš treniruotę kūną apšildyti svarbu žmogui ir šuniui. Ši aktyvi veikla su vyresniais šunimis vykdoma treniruotės pradžioje, kai lauke žemesnė temperatūra. Iš prasijuda, atlieka tempo keitimo pratimus vaikščiodami, vėliau atlieka lengvo bėgimo pratimą. Kai kūnas apšyla, trumpi gimnastikos pratimai padeda visiems pramankštinti sušalusius raumenis ir įgauti malonų raudonį žanduose.

Dresūra – ne tik paklusnumas

Klystate, jei manote, jog dresūros treniruotėse šaltu metu mokomos vien įprastas sėdėjimo ir gulėjimo komandos. Žiemą dažniau atliekame taip vadinamų judrių estafečių, kuriose dalyvauja nuo vieno iki visos grupės šeimininkų. Smagiai leisdami laiką ar net varžydamiesi atlikdami mini paklusnumo užduotis šeimininkai dažnai pamiršta, kokią temperatūrą rodė termometras ir nuoširdžiai džiaugiasi bendravimu su savo keturkojais draugais.

Sportinės dresūros treniruotės

Didžiulę svarbą tokiu metu tarp “Rekso” paslaugų turi sportinės treniruotės. Kliūtys, kurias šunys turi įveikti, nėra standartizuotos (kaip pvz., agility), tačiau sportinė treniruotė turi kiek kitokį tikslą, nei įprasta didžiajame šunų sporte. Juk svarbiausia, kad šuo pajudėtų, išsikrautų, o ne vien kad siektų tik aukščiausių sportinių rezultatų. Samoningas darbas ir sportas su šunimis suteikia šunims paklusnumo, o žmonėms – didesnio pasitikėjimo savo augintiniais ir, žinoma, savimi.

Specialios sportinės programos haskiams, malamutams ir kitoms sportinėms veislėms

Bendraudami su Lietuvos šunų kinkinių sporto klubu Fluidus turime sukūrę specialią sportinę programą žiemą ilgas distancijas bėgti mėgstantiems šunims ir jų šeimininkams. Programoje –  specialus šunų paklusnumo kursas ir  fizinis paruošimas. Mūsų paklusnumo kursą praėję klientai su savo auklėtiniais gali toliau specializuotis kinkinių dresūroje kinkinių klubuose.

Norite geros savijautos ir nežinote, ką galėtumėte nuveikti su savo šunimi žiemą ? Prisijunkite prie “Rekso” užsiėmimų Kaune ir Vilniuje ir išmokite ne tik tinkamai auklėti, dresuoti šunį, bet ir su juo žaisti judrius žaidimus, kas Jūsų augintinį padarys laimingą.