Gladiatorius.lt kolektyvas gražų pavasario šeštadienį organizavo klientų susitikimą/mini treniruotę, besiruošiant POWERDOG2012 varžyboms. Norėdami  pasidalinti patirtimi ir klaidomis, pasižiūrėti tų, kurie jau yra laimėję tarptautinėse varžybose,  bei Lietuvoje vykusių varžybų prizininkų, visi rinkosi Aleksoto aerodromo pievose.

Labai džiugu buvo matytį tokią gausią susidomėjusių šeimininkų būrį bei nuostabius jų augintinius, kurie suteikė begalę džiūgių akimirkų. Net ir patys mažiausi, t.y. 6 mėn. Nykštukinė Bulterjerė, vardu Amber, kuo puikiausiai įsiliejo į suaugusiųjų būrį ir varžėsi kaip su lygiais, visiškai nekreipdama į varžovų titulus bei pasiekimus.

Džiaugiamės, jog taip nuostabiai praleidome laisvalaikį, sugebėjome parodyti, kaip tikslingai ir teigiamu būdu, t.y. per žaidimus, nukreipti šuns „draivą“ link tikslo siekimo, sportinių rungčių. Kad augintinis gali ne tik loti, draskytis, kąsti, graužti šakas … o visą energijos perteklių perkelti į pasirinktą rungtį. Kaip ir kiekviename sporte, taip ir Tug of War; Hight jump; Weight pulling, turi būti šuns kontrolė, bendravimas, supratimas. Šuo turi laukti, nesitampyti, eikvodamas savo energijos, o susitelkti ir tiksliai vykdyti komandą. Tai ilgas ir sunkus darbas, bet teikiantis begalę malonumo, džiaugsmo, o tuo pačiu, kaip ir dresūra, išvystantis tarpusavio pažinimą, kontrolę.

 

POWERDOG 2011 varžybų fotoalbumas.

2012 m. kovo 17d. vykusio klientų susitikimo/mini treniruotės fotoalbumai:
Nikodema.lt photography

Gladiatorius.lt