Praėjus daugiau nei porai metų nuo mūsų mokyklos trenerių įstojimo į APDT , gavome aiškų įrodymą apie šios organizacijos naudą ir jos narių aktyvumą – Grisha Stewart, ilgametė APDT narė, jau rytoj atskrenda į Lietuvą ir čia praves seminarą apie savo sukurtą šunų elgesio korekcijos metodą BAT. Tuo ji nebaigs savo aktyvaus darbo – kas mėnesį JAV jai numatyti seminarai (kitais metais ir Europoje), o rugsėjį – spalį JAV knygynų lentynose ta pačia tema pasirodys Grishos knyga. Paskutinėmis dienomis prieš išskrisdama į Europą Grisha spėjo išleisti dar vieną savo DVD – šįkart apie šuniukų socializaciją. Iš viso autorė jau turi išleidusi 4 mokomosios medžiagos DVD. Tad turėsime susitikimą su veikliu profesionalu.

Dar prieš 3 mėnesius Lietuvoje vyksiančiam seminarui buvo ištestuoti ir atrinkti keturi šunys, dalyvausiantys seminare. Su vienu iš jų – vokiečių aviganiu Gregu – buvo dirbta keturiuose susitikimuose, po kurių progresas jau pradėjo matytis praktiškai – šeimininkams iš viso tapo įmanoma su šunimi eiti pasivaikščioti, nors anksčiau agresyviai sureaguodavo pamatęs šunį kad ir kilometro atstumu.  Šiandien norime išgirsti lektorės vertinimą bei patarimų šiai bei kitoms trims šunų situacijoms (visos jos skiriasi).

Dirbant su BAT progresas matuojasi postūmiu į priekį, ir stebuklingo mygtuko seminare lektorė tikrai neįduos nė vienam.  Todėl vis tik, kaip ir bet kuriam darbui, darbui su problematiniu šunimi būtinas sistemingumas ir tikslumas. Nesistemingas, netikslus darbas gali net pabloginti padėtį. Seminare išgirsime nemažai informacijos apie tai, kaip išvengti klaidų.

Ir pabaigai – keletas darbinių prašymų seminaro dalyviams:
– prašome nefotografuoti ir nefilmuoti seminaro metu, tai numatyta seminaro kontrakte. Manome, jog lektorė sutiks nusifotografuoti seminaro pabaigoje;
– prašome neliesti ir neerzinti demonstracinių šunų;
– prašome nesivesti asmeninių šunų, nedalyvaujančių demonstracijoje, į seminarą, arba, jei atsivežėte, palikti juos už medelyno teritorijos;
– didžiosios pertraukos metu Jūsų lauks pietūs, tad neskubėkite išsiskirstyti :) ;
– apie iškilusius netikslumus, neaiškumus praneškite prieš prasidedant seminarui.

Pagarbiai,
“Rekso” kolektyvas