KURSAI "SUPERŠEIMININKAS"

Kursai pradedantiems šunims iki 6 mėn. amžiaus

SUŽINOK DAUGIAU

Programa, starto datos, treniruočių vieta ir kainos

[tc_accordion style=”10″ accordion_color_scheme=”midnightblue.css”][tc_accordion_item acdn_title=”KOKIEMS ŠUNIMS TINKAMI ŠIE KURSAI”]”Superšeimininko” kursuose gali dalyvauti tokie šunys:

 • iki 6 mėn. amžiaus,
 • neagresyvūs ir neturintys stipriai išreikštų baimių kitų šunų ar žmonių atžvilgiu,
 • lojimu nereikalaujantys dėmesio iš šeimininko, kitų žmonių ar šunų,
 • nerujojantys, nesergantys ir turintys visus būtinus skiepus.

Jei Jūsų šuo elgiasi bailiai naujose vietose, su nepažįstamais žmonėmi, šunimis arba loja reikalaudamas dėmesio, maisto, dėl galimybės dalyvauti kursuose susisiekite el. paštu registracija@reksas.lt arba telefonu 8 610 27640.[/tc_accordion_item][tc_accordion_item acdn_title=”MOKYMOSI PROGRAMA”]

Šuns priežiūros ir auklėjimo pagrindI

Apie mitybą, motyvaciją, šuns vertybių sistemą, šuns vietą namuose ir pagrindinius reikalingus auklėjimo įgūdžius. Kaip šukuoti, prižiūrėti kailį, valyti ausis, karpyti nagus, palengvinti veterinarijos gydytojo ir ringo teisėjo apžiūrą.

Pagrindinių jauno šuns problemų prevencija

Kaip sustiprinti  šuns savikontrolę ir nuo ko pradėti kantrybės ugdymą. Kaip išvengti problemų, kaip šokinėjimas ant namiškių ir svetimų žmonių, lojimas prašant dėmesio ir destrukcija namie, duobių rausimas, kaukimas ar lojimas išsiskiriant ir t.t. Jei Jūsų šuo jau turi tokių problemų, jam tinkamiausia pradėti nuo įvadinės konsultacijos.

Pagrindinės šuns dresūros komandų ir triukai

Pasirinkus paketą SUPER 6: pagrindų mokymasis salėje – “Sėdėt”, “Gulėt”, “Lauk”, “Pas mane”, “Liesk”, “Sukis”, “Greta”, “Pas mane”, “Šonu”.
Pasirinkus paketą SUPER MAX: paketo SUPER 6 pratimai atliekami realiomis lauko sąlygomis ir papildomos komandos – “Stovėt”, “Lįsk”, “Aštuoni”, pozicija “Greta”, “Kartu”, “Tarnauk”, “Šliaužk” ir kt.[/tc_accordion_item][tc_accordion_item acdn_title=”KUR VYKSTA TRENIRUOTĖS”]Pasirinkus paketą “Super 6” užsiėmimai vyksta tik salėje (Daugėliškio 32A)

Pasirinkus paketą “Super Max” 6 užsiėmimai vyksta salėje, o kiti 6 užsiėmimai – lauko aikštelėje Antakalnyje (prie Antakalnio 120)[/tc_accordion_item][tc_accordion_item acdn_title=”ARTIMIAUSI KURSŲ STARTAI”]

ANTRADIENIAIS

04.23 d. 20 val.

3 LAISVOS VIETOS

06.04 d. 20 val.

7 LAISVOS VIETOS

KETVIRTADIENIAIS

04.18 d. 20 val.

6 LAISVOS VIETOS

05.09 d. 19 val.

2 LAISVOS VIETOS

05.30 d. 20 val.

7 LAISVOS VIETOS

ŠEŠTADIENIAIS

04.27 d. 11.30 val.

3 LAISVOS VIETOS

05.18 d. 13.00 val.

7 LAISVOS VIETOS[/tc_accordion_item][tc_accordion_item acdn_title=”KAINA”]Paketas SUPER MAX – 115Eur:

 • 6 pamokos patalpoje ir 6 pamokos lauko aikštelėje per 6 savaites
 • šuns elgsenos testavimas
 • 30% nuolaida įvadinei konsultacijai

Paketas SUPER MAX – 80Eur:

 • 6 pamokos patalpoje
 • šuns elgsenos testavimas
 • 50% nuolaida įvadinei konsultacijai
[/tc_accordion_item][tc_accordion_item acdn_title=”TAISYKLĖS”]
 • Sutikimas su sąlygomis. Užsiregistravęs į treniruočių kursą el. paštu, telefonu, šioje svetainėje ar kitu būdu klientas sutinka su visomis kurso taisyklėmis ir sąlygomis.
 • Dalyvių kiekis. Salėje dalyvauja ta pati 7 šunų grupė. SUPER MAX paketo treniruotėse lauke susirenka visi kurso “Aš superšeimininkas” dalyviai, vietų skaičius neribojamas.
 • Reikalavimai šunų elgsenai ir amžiui. Kursuose gali dalyvauti neagresyvūs jauni didelių, vidutinių veislių (iki 6 mėn.) ir bet kokio amžiaus mažų veislių šunys. Agresyviems, baikštiems, lojimu reaguojantiems į žmones ir kitus šunis tinkamos tik asmeninės treniruotės.
 • Treniruočių laikas. Visos paketo SUPER 6 treniruotės visada vyksta vieną kartą savaitėje pasirinktą starto dieną ir pasirinktu laiku. Viena paketo SUPER MAX treniruotė vyksta vieną kartą savaitėje pasirinktą starto dieną ir pasirinktu laiku, antra – socializacijos – treniruotė vyksta sekmadieniais 10 arba 11 val. Tikslų treniruotės laiką Jūsų grupei praneš treneris. Socializacijos treniruočių į kitą laiką perkelti negalima.
 • Atsakomybė už šuns elgesį. Šuns šeimininkas pilnai atsako už savo šuns elgesį kursų metu. Šeimininkas privalo laikytis Vilniaus miesto gyvūnų laikymo ir vedžiojimo taisyklių.
 • Praleistų treniruočių perkėlimas. Praleistos treniruotės į vėlesnį laiką neperkeliamos. Jei žinote, kad praleisite treniruotę, praneškite savo treneriui iš anksto – tik tuo atveju suteikiame galimybę dalyvauti atitinkamoje treniruotėje be savo šuns kito kurso laiku. Jūs taip pat turite galimybę išklausyti atitinkamą treniruotę asmeniškai už specialią kainą – 20Eur.
 • Mokėjimas. Kurso mokestis prasidėjus kursui negražinamas. Jei nustatoma, jog šuo dėl savo elgsenos (agresijos, baimės, reaktyvaus lojimo) negali dalyvauti kurso grupiniuose užsiemimuose, sumokėjus priemoką galimas paslaugų keitimas į amenines treniruotes.
[/tc_accordion_item][/tc_accordion]

REGISTRACIJOS FORMA