SAUGIAUSIOS PASLAUGOS KARANTINO METU

SUŽINOKITE DAUGIAU

Temos, kaina, taisyklės

ASMENINIAI PAKETAI

Asmeninis 3+2 (100€):

3 nuotolinės + 2 akivaizdinės pradinių įgūdžių treniruotės šunims. Temos: pagrindiniai namų įgūdžiai, elgesio lauke etiketas, protinė/fizinė iškrova šunui.

Tinkamiausios šunims nuo 2 mėn. amžiaus.

GRUPINIAI PAKETAI

Grupinis – 3+2 (70€):

Grupinių treniruočių paketas 2 asmenų grupei: 3 nuotolinės + 2 akivaizdinės pradinių įgūdžių treniruotės šunims. Temos: pagrindiniai namų įgūdžiai, elgesio lauke etiketas ir proto/fizinė iškrova šunui.
Pradedame iškart susirinkus grupei ir suderinus grafiką.

Grupinis online – 4 (50€):

Grupinių nuotolinių treniruočių paketas iki 3 asmenų: 4 nuotolinės treniruotės šunims. Temos: įgūdžių lavinimas, bendras paklusnumas, triukai, protinė/fizinė iškrova, freestyle.
Pradedame iškart susirinkus grupei ir suderinus grafiką.

Grupinis – 4 (70€):

Grupinių treniruočių paketas 3 asmenų grupei: 4 akivaizdinės treniruotės šunims. Temos: bazinių įgūdžių lavinimas, triukai, protinė/fizinė iškrova.
Pradedame iškart susirinkus grupei ir suderinus grafiką.

KO IŠMOKSITE

3 žingsnių programa:

1.Pradiniai įgūdžiai – pradedantiems

Nuo ko pradėti bendravimą su nauju namų gyventoju; kokių taisyklių reikia laikytis nuo pirmų dienų, kad užtikrinti teisingus šuns sprendimus visą gyvenimą; kaip išvengti 3 pagrindinių šuns jaunystės ydų; kaip užtikrinti šuns socialius įgūdžius, kuomet į lauką eiti dar nevalia; “nuversti namai” arba kaip susidoroti su jauno šuns energijos pertekliumi ir kt.

Viskas apie kokybišką šuns mitybą; kaip kurti šuns motyvaciją maistu, žaislu ir šeimininku; pagrindiniai šuns elgsenos namie įgūdžiai; šuns priežiūros (šukavimo, kūno apžiūros, nagų karpymo ir kt.) pradžiamokslis; pagrindinės fizinės ir protinės veiklos su šunimi; kantrybės ugdymo pratimai.

2. Komunikacija ir kasdienės manieros –

Pagrindinius praktinius kasdienius šuns įgūdžius: laukti, ateiti pakvietus, netempti pavadžio ir t.t. Daugybę naudingų šuns užimtumą garantuojančių triukų, kaip “Sukis”, “Nusilenk”, “Lįsk” ir pan. O taip pat ir paklusnumo komandų kaip “Sėdėt”, “Gulėt”, “Greta”, “Pas mane”, “Lauk” ir dar daugiau.

3. Protinė iškrova

Stiprinant, sunkinant išmoktus bazinius pratimus ir mokantis naujų pratimų bei triukų šuo mąsto ir išsikrauna. Su šiomis veiklomis kartu gerėja ir šuns ryšus su šeimininku. Nėra pamokų, kurios šuniui būtų neįdomios – mes tai užtikrinsime!

TAISYKLĖS
  • Treniruočių eiga. Treniruotės bus suteiktos kliento ir trenerio suderintu būdu: Skype, Facebook Live, Zoom programėlėmis arba telefono skambučiu.
  • Mokėjimas. Užpildžius šią formą gausite mokėjimo rekvizitus. Apmokėjimas už paslaugas išankstinis.
  • Terminai. Maksimalus terminas, per kurį klientas turi išklausyti treniruočių paketo užsiėmimus – 60 dienų. Pasibaigus minėtiems terminams paslauga laikoma suteikta.
  • Pinigų gražinimas. Jei už treniruočių paketą atsiskaitęs klientas pageidauja šių paslaugų atsisakyti likus daugiau nei 24 val. iki sutarto paketo paslaugos teikimo datos, gražinamas 100% paslaugos mokestis. Įvykus pirmajai paslaugų paketo treniruotei sumokėto mokesčio likutis už kitas treniruotes negražinamas.

REGISTRACIJOS FORMA