PRIEGLAUDINUKO ABC

5 ASMENINIŲ TRENIRUOČIŲ PAKETAS
GLOBOJANTIEMS ŠUNIS IŠ PRIEGLAUDOS

SĄLYGOS

PROGRAMOS TRUKMĖ – 5 SAVAITĖS

TRENIRUOTĖS TRUKMĖ – 60 MIN.

KAINA – 100€

Nurodyta paketo kaina galioja tik pateikus dovanojimo sutartį ir skiepų pasą

KO IŠMOKSI

  • Spręsti per šuns patirtį atsiradusias elgsenos problemas
  • Geriau pažinti savo augintinį, jo kūno kalbą
  • Ugdyti artimą ryšį su augintiniu, stiprinti tarpusavio pasitikėjimą
  • Šuns priežiūros ir auklėjimo pagrindų

Spausk ir sužinok priežastis, kodėl Tau verta pasirinkti šiuos kursus.

KODĖL VERTA PASIRINKTI ŠIUOS KURSUS?

INDIVIDUALIZUOTA MOKYMO PROGRAMA

Mokymosi planas sudaromas atsižvelgiant į individualias šuns savybes, fiziologijos ir charakterio ypatybes, gebėjimus, būdingas ar potencialias elgsenos problemas bei šeimininko poreikius. Taip suteikiama naudingiausia informacija ir pasiekiami geriausi rezultatai.

PATIKIMUMAS

100% profesionalios, praktiškai patvirtintos žinios perteikiamos informatyviai, įdomiai ir suprantamai. Užduotys treniruotėse papildomos namų darbais, taikomos ir kitos motyvacinės priemonės.

PATOGUS TVARKARAŠTIS

Kursų tvarkaraštis yra lankstus. Klientas gali susiplanuoti visų 5 treniruočių laiką i6 anksto. Treniruotės vyksta patalpose, šiltoje ir komfortiškoje aplinkoje. Pagal poreikį – lauke.

KUR VYKS PAMOKOS

ADRESAS: Daugėliškio 32A, Vilnius

KONTAKTAI: 8 610 27640 , treneris Jonas

REGISTRUOKIS

KURSO TAISYKLĖS

 

  • Sutikimas su sąlygomis. Užsiregistravęs į “Prieglaudinuko ABC” kursą el. paštu, telefonu ar šioje svetainėje klientas sutinka su visomis kurso sąlygomis.
  • Terminai. Terminas, per kurį klientas turi išklausyti 5 asmeninių treniruočių kursą – 5 savaitės, nebent sutarta kitaip atskiru sutarimu. Pasibaigus nurodytam terminui treniruočių kursas laikomas išklausytu ir mokestis už praleistas treniruotes negražinamas. Dėl neišklausytų treniruočių grafiko tariamasi atskiru susitarimu ir treniruotės į vėlesnį laiką nebeperkeliamos. Per 7 dienas nesulaukus atsakymo iš kliento treniruotės užskaitomos kaip įvykusios.
  • Praleistos treniruotės. Klientui neatvykus į treniruotę, apie tai nepranešus arba apie neatvykimą pranešus paskutinę dieną treniruotė užskaitoma kaip įvykusi.
  • PInigų gražinimas nutraukus kurso lankymą. Nutraukus lankyti kursą suma už nesuteiktas paslaugas gražinamą ne proporcingai, o iš visos sumos atimant po 30 Eur mokestį už kiekvieną įvykusią treniruotę. Pvz., jei įvyko 3 treniruotės, tai bus gražinama 100-3*30=10 eur suma.

REGISTRUOKIS kairiau pateiktoje registracijos formoje arba susisiek su treneriu aukščiau nurodytais kontaktais.