MAŽŲ VEISLIŲ KLASĖ

Paklusnumo ir fizinio rengimo užsiėmimai mažų veislių šunims

SUŽINOKITE DAUGIAU

Programa, kaina, sąlygos

DALYVAVIMO SĄLYGOS
Treniruotės vyksta ketvirtadieniais 18.45 val. “Rekso” salėje.

Treniruotėse gali dalyvauti tokie šunys:

  • tik mažų veislių, 6 mėn. amžiaus ir vyresni,
  • išklausę asmeninius kursus arba kursą “Superšeimininkas”,
  • turintys visus būtinus skiepus,
  • sveiki šunys, nerurojančios kalės.
MOKYMOSI PROGRAMA

– Tikslesnio dresūros komandų ir triukų atlikimo

Baziniuose kursuose išmoktų komandų, kaip “pas mane”, “greta”, “lauk”, “lįsk” “tarnauk”, “nusilenk” ir t.t. užtvirtinimas bei atlikimas sunkesniu lygiu.

– Stipresnio kūno balanso

Kai kurie pratimai bus atliekami su treniruoklių pagalba, stiprins šuns giluminius raumenis, mažos veislės šunims bus suteiktas trūkstamas fizinis krūvis.

– Socializacijos įgūdžių palaikymas

Vien mažų veislių šunims skirta grupė leis šunims nepamiršti bendravimo įgūdžių, šunys juos lavins mokindamiesi ir žaisdami.

KAINA
1 treniruotė – 15€

4 treniruočių paketas (trukmė – 4 savaitės) – 50€

TAISYKLĖS
  • Sutikimas su sąlygomis. Klientas, užsiregistravęs į asmeninių treniruočių kursą el. paštu, telefonu ar svetainėje www.reksas.lt, sutinka su visomis kurso taisyklėmis.
  • Reikalavimai šunų elgsenai ir amžiui. Kursuose gali dalyvauti neagresyvūs bet kokio amžiaus mažų veislių šunys. Agresyviems, baikštiems, lojimu reaguojantiems į žmones ir kitus šunis tinkamos tik asmeninės treniruotės.
  • Terminai. Terminas, per kurį klientas turi išklausyti 4 treniruočių kursą “Mažų veislių klasėje” – 4 savaitės. Pasibaigus nurodytam terminui treniruočių kursas laikomas išklausytu ir mokestis už praleistas treniruotes negražinamas.
  • Praleistos treniruotės. Klientui neatvykus ir vėliausiai 1 dieną prieš nepranešus apie neatvykimą į treniruotę ji užskaitoma kaip įvykusi. Pranešti apie neatvykimą į treniruotę iš anksto galima dviem būdais: užpildant formą šiame puslapyje arba el. paštu registracija@reksas.lt . Pranešus apie neatvykimą į treniruočių kurso užsiėmimą vėliausiai 1 dieną iki jam įvykstant, suteikiama galimybė lankyti kitą treniruotę tuo metu vykstančiame treniruočių kurse (kursų tvarkaraštis), kurio dalyvavimo kriterijus šuo atitinka. Ši galimybė suteikiama tik iki esamo abonentinio laikotarpio pabaigos ir į vėlesnį laikotarpį nekeliama.
  • PInigų gražinimas nutraukus kurso lankymą. Nutraukus lankyti 4 treniruočių kursą suma už nesuteiktas paslaugas gražinamą ne proporcingai, o iš visos sumokėtos sumos atimant atitinkantį vienkartinės paslaugos mokestį už kiekvieną įvykusią treniruotę. Pvz., jei 4 pamokų kursas nutraukiamas įvykus 3 treniruotėms, tai bus gražinama 50-3*15=5 eur
  • Atsakomybė už šuns elgesį. Šuns šeimininkas pilnai atsako už savo šuns elgesį kursų metu. Šeimininkas privalo laikytis Vilniaus miesto gyvūnų laikymo ir vedžiojimo taisyklių.

REGISTRACIJA

No Fields Found.