JAUNASIS SUPERŠEIMININKAS!

6 SAVAIČIŲ KINOLOGIJOS KURSAS VAIKAMS

APIE KURSĄ

  • 6 pamokų kursas 10-15 m. vaikams patalpose. Pamokos trukmė – 90 min. Pamokose šuniukų dalyvavimas bus derinamas iš anksto.
  • Vaikai mokysis pagrindinių šuns priežiūros ir auklėjimo taisyklių, susipažins su šunų anatomija, sporto šakomis ir kitomis veiklomis, išmoks savarankiškai pasigaminti pavadėlį, uostymo kilimėlį arba šuniuko žaislą.
  • Vyks gyvos demonstracijos su klasiokų šunimis (prižiūrint tėvams).
  • Interaktyvios pamokos, linksmos užduotys ir konkursai.

BŪTINI REIKALAVIMAI

STARTAS

2017.11.26 d. 10.00 val.

KAINA

Kursų kaina – 65 EUR.

Į kainą įskaičiuota:

  • mokymosi ir “Pasidaryk Pats” inventorius.
  • 6 x 1.5 val. trukmės pamokos su kvalifikuota pedagoge.

DOVANA

vaikai su tėvų priežiūra galės dalyvauti dresūros treniruotėse lauke, 1 kartą per savaitę.

KURSĄ VEDA >>

Trenerė Sondra Jonceva

Turi 25 metus gamtinio profilio ir 17 metų pedagoginio darbo patirtį – veda jaunųjų gamtininkų, kūrybinių dirbtuvių bei kinologijos būrelius, vaikų vasaros stovyklas. Daug metų dirbo su laukiniais gyvūnais, charizmatiška keliautoja, gamtininkė.

KUR ATVYKTI

ADRESAS: Daugėliškio 32A

KAIP RASTI: prisiparkuoti prie Daugėliškio 32 namo , apeiti šį namą iš kairės pusės iki pat namo pabaigos metalinės tvoros. Kampinis ofisas – “Rekso” ofisas, į kurį pateksite pasiekę pirmas duris vidiniame kieme.

KONTAKTAI: 861027640

REGISTRUOKIS

No Fields Found.

PERSKAITYKITE PRIEŠ UŽSIREGISTRUODAMI

KIEK ŠUNŲ DALYVAUS KURSUOSE: kursai individualizuoti, todėl kiekvienoje pamokoje dėl šunų dalyvavimo tarsimės iš anksto.


KOKIE ŠUNYS GALI DALYVAUTI KURSUOSE: kursuose gali dalyvauti neagresyvūs jauni didelių, vidutinių veislių (iki 5 mėn.) ir bet kokio amžiaus mažų veislių šunys.

Agresyviems, baimę turintiems šunims rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu dėl asmeninių elgsenos korekcijos treniruočių.


AR PRALEISTOS TRENIRUOTĖS PEKELIAMOS? Treniruotėse neperkeliamos. Praleidus treniruotę dėl pateisinamos priežasties ir pranešus treneriui iš anksto galima dalyvauti atitinkamoje treniruotėje be šuns kito kurso laiku .


REGISTRUOKITĖS kairiau pateiktoje registracijos formoje arba susisiekite dėl registracijos mūsų kontaktais: jonas@reksas.lt arba telefonu 861027640