1. Bendroji informacija.
  Šios taisyklės apibrėžia MB Vilniaus “Reksas” (toliau – Mokyklos) rengiamų mokymų dalyvio (toliau – Kliento) pareigas ir atsakomybes.
 2. Pasiruošimas pamokai.
  Šuo po kelionės automobiliu prieš pamoką privalo būti išvedžiotas šalia pastato lauke bent 15-20 min., kad atliktų gamtinius “reikalus”. Net jei jis buvo vedžiotas namie prieš kelionę.
 3. Šuns sveikatos būklė.
  1. Treniruotėse gali dalyvauti tik sveiki, skiepyti šunys. Draudžiama vesti šunį į treniruotę, jei jis čiaudi, kosi, jaučiasi pasyviai. Pirmiausia pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju, ar šuo neserga ir ar negali užkrėsti kitų šunų. Šuniui susirgus treniruotėje galima dalyvauti ir be šuns.
  2. Treniruotėse draudžiama dalyvauti rujojančioms kalėms. Jei kalė surujojo, susisiekite su treneriu ir suderinkite grafikų pasikeitimus.
 4. Klientų elgesys patalpoje,
  1. Šeimininkai paltus privalo palikti rūbinėje. Už daiktus, paliktus rūbinėje, Mokykla neatsako.
  2. Į salę draudžiama eiti apsiavus nešvaria, lauko avalynę, todėl Klientas privalo avėti antbačius. Tausokime gamtą: prašome atsinešti sportinę ar kitokią patalpų avalynę persiavimui.
 5. Elgesys su šunimis patalpoje.
  1. Įeidami ir išeidami į/iš klasę, visada veskitės šunį už pavadėlio, jei jam baisu – neškitės ant rankų.
  2. Jei Jūsų šuo nėra bendravęs su kitais šunimis arba būdamas tarp jų jaučiasi nejaukiai, prieš atsivesdami jį į dresūros klasę, informuokite trenerį apie tai. Jis patars, kaip tinkamai jį supažindinti su kitais šunimis.
  3. Savo šunį su kitais šunimis supažindinkite ramiai ir neskubėdami. Neleiskite kitiems šunims lipti ant savojo, jei šis jų bijo. Ir atvirkščiai.
  4. Treniruočių metu neleiskite šunims žaisti tuo pačiu žaislu su svetimu šunimi, nemaitinkite svetimo šuns, kad nekiltų konflikto su savuoju šunimi. Taip pat treniruočių metu šunims neleidžiama žaisti vieniems su kitais.
  5. Šuniui pasituštinus ar pasišlapinus salėje surinkite ekskrementus ir/ar išvalykite savo šuns šlapimą, su spec. priemonėmis, dezinfekuokite vietą.
  6. Neleiskite vyresnio nei 6 mėnesių amžiaus patinų uostinėti durų, kolonų, kad nepažymėtų. Net tuomet, jei šuo kastruotas.
 6. Atsakomybė.
  1. Klientas prisiima pilną atsakomybę už savo, šuns ir juos lydinčių asmenų (šeimos narių, draugų ar pan.) elgesį treniruotės metu.
  2. Sugadinus inventorių Klientas privalo į Mokyklos atsiskaitomąją sąskaitą sumokėti inventoriaus dydžio baudą arba per sutartą terminą pakeisti sugadintą inventorių nauju.
  3. Už vaikų elgesį ir vaikų sugadintą Mokyklos inventorių patalpose treniruočių metu atsako Klientas.
 7. Šios taisyklės galioja visiems Mokyklos klientams. Klientui nesilaikant šių taisyklių ir pažeidinėjant tvarką gaunamas trenerio žodinis įspėjimas. Kartojantis tvarkos pažeidimams ir žodiniams įspėjimams treneris gali vienašališkai be išankstinio įspėjimo nutraukti rašytinę sutartį ar žodinį susitarimą su Klientu negrąžinant sumokėtos įmokos.