Šių metų kovo 17-18 dienomis Rygoje vyks seminaras su tarptautiniu mastu žinoma ir pripažinta, daugiau nei dvidešimt metų treniravimo patirties turinčia šunų trenere iš Norvegijos – Anne Lill Kvam.

Dvi dienas truksiantys teoriniai ir praktiniai užsiėmimai skirti pažengusiems šunų augintojams ir specialistams (treneriams, veisėjams, veterinarams).

„Rekso“ mokykla tapo šio renginio partnere Lietuvoje, todėl norime pasidžiaugti turintys išskirtinę galimybę pakviesti Jus ir Jūsų augintinius dalyvauti šiuose neeiliniuose kursuose! Pasiūlymas – žemiau.

Kursų temos

  • protinis šuns lavinimas, kuriant tam palankią aplinką namuose, globos įstaigose, veislynuose
  • uoslės stiprinimas (objektų radimas, sekimas, erdvių ieškojimas, kvapų atpažinimas)
  • elgesio problemų koregavimas (šunų tarpusavio agresijos, baimių, kontakto su šeimininku trūkumo, perteklinio lojimo ir kt. įveikimo būdai ir priemonės)

Apie pranešėją

  • Pet Dog Trainers of Europe (PDTE) garbės narė
  • Norvegijos šunų mokyklos „Troll Hundeskole“ įkūrėja ir vadovė
  • Knygos „The Canine Kingdom of Scent“ (2011) autorė
  • Edukacinių filmų „Nosework: Search Games“ (2012), „Nosework: Scent Discrimination“ (2013), „Nosework: Tracking“ (2016) bendraautorė

Iš Norvegijos kilusi Anne Lill Kvam yra paieškos, sekimo treniravimo ekspertė, kuri specializuojasi kvapų atpažinimo ir pėdsekystės disciplinose. Dirbti su šunimis ji pradėjo 1986 metais, išmokiusi savo augintinį paieškos principų. 1995 m. Anne jau studijavo Turid Rugaas‘ šunų treniravimo mokykloje Norvegijoje, o po metų įsitraukė į nuolatinę šunų trenerės veiklą. 1997-2000 m., atstovaudama Norvegų paramos organizaciją (NPA), ji išvyko į Angolą, kur buvo atsakinga už vietinių šunų ir jų trenerių instruktavimą mokant atrasti sausumos minas, taip pat vadovavimą sausumos minų šalinimo operacijose.

Grįžusi atgal į Norvegiją, Anne įkūrė šunų mokyklą „Troll Hundeskole“ ir tapo itin vertinama ekspertė kvapų atpažinimo disciplinoje. Šios trenerės darbo filosofija ir asmeninė patirtis su gyvūnais jai leidžia atskleisti natūralius šunų gebėjimus be prievartinių priemonių. Anne skatina per jautrumo prizmę auklėti šunis, pirmiausia telkiant dėmesį į jų poreikius ir tikslingą rūpinimąsi jais. Jos treniravimo metodai padeda išmokti kantriai ir harmoningai ugdyti gyvūnų elgesį.

Užsiėmimai vyks anglų kalba su vertimu į rusų kalbą. Dalyviams bus įteikiami specialūs baigimo sertifikatai.

Seminaro data: 2018 m. kovo 17-18 d.

“Rekso” pasiūlymas

Pasiūlymas galioja surinkus 5 žmonių grupę: 2 dienų seminaro mokestis – 60 eur dalyviui; 1 dienos – 50 eur. dalyviui. 

Įprasta seminaro kaina dalyviui: 2 dienos – 70 eurų; 1 diena – 60 eur.

Dėl detalesnės informacijos ir registracijos kreiptis: registracija@reksas.lt .