“Rekso” pradinukų grupė – šunų dresūros grupė, skirta šuniukams, vyresniems nei 6 mėn. amžiaus ir pavėlavusiems į dresūros užsiėmimus (1 – 3 metų šunims ir pan.).

Šuo yra socialus gyvūnas ir jam būtina išmokti bendrauti su žmogumi.  Todėl kiekvienoje treniruotėje atkreipiame dėmesį į skirtingus šuniui svarbius aspektus – dresūra, auklėjimas ir fizinis parengimas. Šeimininkas dresūros treniruotėse išmoko šunį įvairiausių komandų. Tai yra svarbus fizinis ir protinis krūvis, padedantis sukurti ryšį su augintiniu.

“Rekso” mokykla daug dėmesio skiria šuns auklėjimui – jam taip pat skiriama atskira treniruotė. Čia teoriškai ir praktiškai šeimininkus supažindiname  su šunų psichologija, auklėjimu ir atliekame socializavimo pratimus.

Šuo privalo gauti nuolatinį fizinį krūvį, todėl trečia treniruotė savaitėje skiriama fiziniam šuns stiprinimui. Aikštelėje naudojame specialius įrankius stiprinti įvairias šuns raumenų grupes. Šie įrankiai taip pat padeda šunims įveikti aukščio, tamsių, siaurų, uždarų erdvių baimes, gerina koordinaciją.

Prie pradinukų grupės neretai prisijungia pažengę šunys iš SOS grupės. Čia jie išmoksta šuniško bendravimo, socializuojasi ir tampa drąsesni, pasitikintys savimi. O pradinukai išmoksta bendravimo su vyresniais šunimis. Šis abipusiai naudingas ryšys, praktikoje vadinamas gaujos terapija, pagelbėjo ne vienam nepasitikinčiam savimi šuniui.

Mes nemokome šunų vien komandų vykdymo, mes mokome šeimininkus bendravimo su šunimis.