protingas-suo

Jums kyla klausimai, kaip išauklėti jauną šuniuką ? Kaip išmokyti šunį „atlikti gamtinius reikalus“ lauke ? Ką daryti, kad šuo nustotų loti ir atbėgtų pakviestas ? Kokias namų elgesio taisykles turi žinoti šuo ir kaip jų išmokyti ?

Jei turite tokių ar panašių klausimų, tuomet Jus ir Jūsų keturkojus draugus kviečiame kartu atvykti į paskaitas „Šuns auklėjimo abėcėlė“, kurios vyks šiltose uždarose patalpose. Jose dresūros mokyklos „Reksas“ treneriai patars ir praktiškai parodys, kaip reikia elgtis su Jūsų augintiniu, pasitelkdami naujausią pasaulinės kinologų asociacijos APDT informaciją ir filmuotą vaizdo medžiagą.

PASKAITOS VYKSTA TIK UŽSIREGISTRAVUS IŠ ANKSTO MAŽIAUSIAI 7 DALYVIAMS. KVIEČIAME REGISTRUOTIS TEL. 8 687 92207 ARBA EL. PAŠTU jonas@reksas.lt .

PASKAITŲ APRAŠYMAS

TEMA: “Kaip išugdyti šunį – žmogaus draugą ir kompanijoną”.
Trukmė – 2h.

Pastarąjį dešimtmetį žmonėms atsirado didžiulis poreikis turėti keturkojį draugą – kompanijoną, tačiau net ir ne vieną šunį laikę šeimininkams pristinga žinių, gelbstinčių santykių su šunimi kūrime. Paskaitoje Jūs gausite ne tik žinias apie šuns ir šeimininko santykius, bet  išgirsite naujausios informacijos apie  šuns motyvavimą, užimtumą, discipliną, veiklą, namų ir lauko elgesį, taisykles, susipažinsite su šunų kūno kalba ir t.t. Taip pat gausite praktinių patarimų,kaip išvengti galimų elgesio problemų namie ir gatvėje. Paskaitas vedantys dresūros mokyklos „Reksas“ treneriai atsakys į Jums rūpimus klausimus šunų auklėjimo, elgesio ir šunų psichologijos temomis.Paskaita skiriama pradedantiems ir pažengusiems šuniuko augintojams, veisėjams, veterinarams.

Pasiruošimas atvykstant su šuniuku
Atvažiuokite 10 – 15 min. anksčiau ir išvedžiokite šuniukus. Su savimi turėti pavadėlį, skanėstų, odinį antkaklį ir, žinoma, šuniuką. Įsidėkite servetėlių ir maišiuką, kad “nutikus nelaimei” galėtumėte pavalyti. Šuniuką šeštadienį iki seminaro patariame iš viso nešerti. Dėl agresyvių šunų būtina iš anksto pasitarti telefonu arba žemiau nurodytu el. paštu.

Apie pasiruošimą paskaitai plačiau skaitykite čia: https://www.reksas.lt/kaip-pasiruosti-pirmai-dresuros-pamokai .

Dalyvių registacijos mokestis
“Rekso” klientams  – 90 Lt.;
kitiems dalyviams – 100 Lt.

Vieta
Uždaros patalpos Kaune, Technikos g. 9 (įėjimas pro pagrindines stiklines duris, II aukštas).

Daugiau informacijos sužinokite telefonu 8 687 92 207 arba el. paštu jonas@reksas.lt .

Norėtumėte kinologijos seminaro Jūsų veislynui, šunų klubui, veterinarijos klinikai ? Informacija apie “Rekso” seminarus.